BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Kolejne przesłuchania w Australii

(1/18) > >>

Abaddon:
Mam nadzieje, że jestem pierwszych i nikt jeszcze tego nie wrzucił na forum :D Jesli sie powtarzam to z góry przepraszam

http://childabuseroyalcommission.gov.au/media-centre/media-releases/2016-11/call-for-submissions-about-various-religious-insti

Jak wynika z powyższego linku komisja zbada jak wymienione organizacje dostosowały sie do wskazówek zawartych w "case study reports". Kolejne przesłuchania zostały zaplanowane na luty 2017. Komisja zaprasza wszystkich zainteresowanych do przedstawienia na piśmie swojej opinii na temat aktualnej polityki wspomnianych organizacji.

"The Royal Commission invites submissions from individuals and organisations concerning the current policies and procedures in place and the response of the institution to the relevant case studies and case study reports."

Chyba nie muszę już dodawać, że jedną z wymienionych w linku organizacji są Świadkowie Jehowy ;)


Efektmotyla:
Cudownie. Od razu humorek mi się poprawił  ::)

chmura:
Czyli od lutego można się spodziewać kolejnej fali wybudzen. :):)

Tusia:

--- Cytat: chmura w 08 Listopad, 2016, 14:58 ---Czyli od lutego można się spodziewać kolejnej fali wybudzen. :):)

--- Koniec cytatu ---

Raczej w kwietniu 2017 roku


Estera:
    No przefantastycznie, po prostu,
    ;D ;D ;D od razu poprawił mi się humor.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej