Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3907 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Październik, 2016, 22:29 »
Mmm Bieszczady. Byłem i jeszcze na pewno wrócę.  :) Witaj Sylwia wśród nas.  :)

Nie czytasz ze zrozumieniem. Chodzi o to, że obecnie Ustrzyki są w okolicach Warszawy :D


Offline sylvia

Odp: Witam
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Październik, 2016, 22:39 »
Moi drodzy forumowicze
I ja do dziś kocham to miejsce nie mylić ludzi
Jak napisałam ur się w rodzinie śj od pokoleń dla mnie to była prawda. Ale ale moja rodzina to patologia, zakłamanie i teatr.
Byłyśmy ( ja i dwie moje siostry) katowane fizycznie i psychicznie przez cały okres życia w domu a to wszystko pod przykrywką pięknej rodziny..
Raz w roku początek jesieni jadę z moją rodziną w Bieszczady by poczuć te powietrze i oddychać nim tak jak wtedy kiedy uciekalam z domu chodziłam na najwyższą polanę i mówiłam Boże mi pomóż bo chcę zamknąć oczy i nigdy ich nie otworzyć
Ot wybaczcie tak jakoś myśl o rodzinnym domu przyprawia mnie o dreszcz łzy i nadzieję wiarę w Boga


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witam
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Październik, 2016, 22:43 »
Bo miejsce, chociaż byłoby najpiękniejsze na świecie nie zapadnie pozytywnie w pamięć, jeżeli spotkało się tam ludzi którzy wyrządzili nam krzywdę. Współczuję Ci.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sylvia

Odp: Witam
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Październik, 2016, 22:51 »
Dzięki Nemo
Dziś mam swoją rodzinę kocham ich nad życie
Uwielbiam Bieszczady to miejsce gdzie tak bardzo czułam swoją wiarę i siłę by iść żyć dalej
To magiczne miejsce każdy znajdzie w nim to czego potrzebuję
Spokój miłość rozmowę wiarę


Offline Lechita

Odp: Witam
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Październik, 2016, 22:57 »
Witaj sylvia!

Przyjmij proszę , ode mnie taki mały prezent.

https://www.youtube.com/watch?v=rcxpdLbw3zM

Pozdrawiam :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline sylvia

Odp: Witam
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Październik, 2016, 23:03 »
Dziękuję
To dużo dla mnie znaczy..bardzo wiele


Offline sylvia

Odp: Witam
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Październik, 2016, 09:18 »
Witam
W dniu wczorajszym nie ustosunkowalam się do wszystkich słów skierowanych do czy o mnie, gdyż powoli tu raczkuje
A dziś nadrabiam.
Izo
Nie wiem czy jestem wytrwala bo jednak to tylko rok, o tyle było mi jakby łatwiej że wykluczyli mnie w zborze UD a ten rok uczęszczałam do innego obcego zboru
Chociaż nie szukałam tam kontaktu z ludźmi czasami celowo "spoznialam" się wchodząc na pieśni i tak samo wychodząc, szukałam tam poczucia że Bóg nadal mnie kocha.

To kiedy w te Bieszczady???
Znam miejsca zapierające dech i tam czuć coś czego nie można opiszć,kto był to wie