BYLI... OBECNI... > KWESTIE PRAWNE

Dane osobowe u ŚJ

<< < (42/43) > >>

kochanek:
Moi drodzy. Jestem aktywnym SJ formalnie. Czy mogę uzyskać kopie WSZYSTKICH zgromadzonych do tej pory na mój temat danych? Podobno w aktach zboru zapisują wszystkie wyznane grzeszki, opinie itp. Jestem ciekaw co tam popisali. Czy jakiś aktywny świadek starał się uzyskać kopie swoich danych? :)

Nadaszyniak:
(mtg): jako były sekretarz zborowy, nie ma takiej możliwości, to info tylko dla starszych zboru

Technolog:

--- Cytat: kochanek w 08 Lipiec, 2021, 19:48 ---Moi drodzy. Jestem aktywnym SJ formalnie. Czy mogę uzyskać kopie WSZYSTKICH zgromadzonych do tej pory na mój temat danych? Podobno w aktach zboru zapisują wszystkie wyznane grzeszki, opinie itp. Jestem ciekaw co tam popisali. Czy jakiś aktywny świadek starał się uzyskać kopie swoich danych? :)

--- Koniec cytatu ---
Jednym z oficjalnych dokumentów jest przekaz z opinią z poprzedniego zboru. Poza tym jest oficjalny wykaz dokumentów i danych jakie zbory przechowują, jak długo, po co i kto ma dostęp, ale nie mogę teraz tego znaleźć, a była tu na forum.

Gostek:
W Niemczech skrzyknęło się kilku adwokatów (być może byli kiedyś sami ŚJ. Siedzibę mają w Bochum). I bezpłatne pomagają byłym braciom odzyskać wszystkie dane, które ich dotyczą a są zarchiwizowanie w zborach, bądź też w Komitetach Oddzaiłu.
 Znam osobiście jedną osobę, której pomogli.

Sebastian:

--- Cytat: Gostek w 09 Lipiec, 2021, 08:54 ---W Niemczech skrzyknęło się kilku adwokatów (być może byli kiedyś sami ŚJ. Siedzibę mają w Bochum). I bezpłatne pomagają byłym braciom odzyskać wszystkie dane, które ich dotyczą a są zarchiwizowanie w zborach, bądź też w Komitetach Oddzaiłu.
 Znam osobiście jedną osobę, której pomogli.

--- Koniec cytatu ---
czy przynajmniej jeden z tych adwokatów jest polskojęzyczny?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej