BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Molestował córkę przez 12 lat. Wciąż głosi słowo Boże

<< < (21/22) > >>

Bożydar:
Gratulacje sukcesu. Wielki krok i przypuszczam, że też precedens swego rodzaju.

Ignorant2004:
“Słyszeliśmy to, co mówiłaś do babci po naszym wyjściu. To było nieładne, to my jesteśmy teraz ważniejsi i nas powinnaś bronić” - chciałbym poznać tych cwaniaków co zastraszali małą biedna dziewczynkę. Nasienie Szatana z tych fanatyków...

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: mav w 02 Styczeń, 2019, 21:50 ---Po prawie dwóch latach Ewelina odniosła sukces w sądzie! Jak być może pamiętacie jej ojciec i jednocześnie oprawca pozwał ją do sądu za zniesławienie po tym, jak wystąpiła w Fakcie i opowiedziała swoją historię. Dzisiaj jej mąż Adam na Facebooku donosi, że sąd uniewinnił Ewelinę ze stawianych jej zarzutów zniesławienia. Trwało to długo, ale na szczęście w tym wypadku machina sprawiedliwości zadziałała prawidłowo!

--- Koniec cytatu ---

Świetne informacje Mav, jedna kwestia w dalszym ciągu nie daje mi spokoju, w jednym z wątków, "Zaproszenie na komendę"  taki był temat, poinformowałeś nas i dobrze, że policja wystąpiła do Ciebie o namiary jednego z wpisujących, wiemy również, że kwestia dotyczyła mego wpisu, nurtuje mnie to, że poproszono o namiary jednego, co z jedenastoma, czy coś wiesz o kwestii, śledztwa w tych przywołanych i wymienionych miejscowościach?
Pozdrawiam

Dorkas:
Gratulacje dla Eweliny i  jej rodziny za wytrwałość i odwagę .Serdecznie pozdrawiam.

mav:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 10 Luty, 2019, 16:00 ---Świetne informacje Mav, jedna kwestia w dalszym ciągu nie daje mi spokoju, w jednym z wątków, "Zaproszenie na komendę"  taki był temat, poinformowałeś nas i dobrze, że policja wystąpiła do Ciebie o namiary jednego z wpisujących, wiemy również, że kwestia dotyczyła mego wpisu, nurtuje mnie to, że poproszono o namiary jednego, co z jedenastoma, czy coś wiesz o kwestii, śledztwa w tych przywołanych i wymienionych miejscowościach?
Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Kwestia dotyczyła Twojego wpisu, ponieważ to konkretne śledztwo dotyczyło tylko konkretnej sytuacji z miasta, które wymieniłeś w swoim wpisie. Nic mie nie wiadomo żeby było prowadzone jakiekolwiek śledztwo w pozostałych wymienionych sprawach dlatego też nikt nie kontaktował się do mnie w sprawie tamtych miast.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej