FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

STOJAKI WÓZKI INFORMUJĄCE O świadkach jehowy

(1/7) > >>

Efektmotyla:
Jestem zdecydowany ufundować 20 sztuk stojaków-wózków do wykorzystania w celu
regularnego informowania Społeczeństwa o Faktach dotyczących Organizacji świadków jehowy.

1.)Łamanie praw człowieka; 2.)Wykorzystywanie seksualne; 3.)Sponsoring Hitlera;
4.)Podprogowe treści w literaturze.  W TYM CELU STOJAK POWINIEN MIEĆ MIEJSCE – KAPSUŁĘ Z TWORZYWA zawierającą oryginalną literaturę z wskazaniem tych treści.
5.)Pochodzenie organizacji i imienia ich boga.
I wiele wiele innych…
Ulotki z kodem QR i jak jakaś ulotka się skończy to będzie pod nią naklejka z tą treścią i kodem QR celem pobrania na smartfona.
JEST 16 MIAST WOJEWÓDZKICH WIĘC 20 SZTUK OBLICZYŁEM.
W marcu jak dojdzie do manifestacji wszystkie na Wrocław z czego 5 do Rynku.
Przesłanie wózka stojaka kurierem po całej Polsce to jakieś 10-15 złotych więc mogą działać wszędzie a koszty symboliczne.


PYTANIE DO WAS CZY ZNAJDZIE SIĘ 50 OSÓB W KRAJU ŻEBY ZAOFEROWAĆ SWÓJ CZAS I SIŁY?
Czy jest sens angażować w to środki?

Ps. To jest tylko część planu..

Gorszyciel:
A jakie masz wymogi co do ubioru stojakowego :P?

Efektmotyla:
Strój i cała powierzchowność powinna być schludna. Nie chciałbym żeby z tego przedsięwzięcia zrobił sobie ktoś jaja i stał w stroju pluszowego misia  ;) albo łamał prawo nieobyczajnym zachowaniem.

Daleki jestem od  drobnego precyzowania jak to się dzieje w KOREI PÓŁNOCNEJ ALBO W WTS gdzie defacto są bardzo podobne normy strojów np kobiet na uczelniach. (ale o tym innym razem)

KaiserSoze:
Wg mnie należy zacząć od precyzyjnego zdefiniowania kto z odstępców kwalifikuje się do świadczenia o SJ przy stojaku. Bez tego będzie bałagan.
Moje propozycje:
- odłączenie na podstawie samodzielnie napisanego listu a nie wykluczenie; nie chcemy by ktoś taki przynosił ujmę gronu prawdziwych odstepców
- umiejętność współpracy z moderacją forum (ja odpadam...)
- udokumentowane korzystanie z wszelkich form wybudzania SJ

Gorszyciel:

--- Cytat: KaiserSoze w 20 Październik, 2016, 15:57 ---Wg mnie należy zacząć od precyzyjnego zdefiniowania kto z odstępców kwalifikuje się do świadczenia o SJ przy stojaku. Bez tego będzie bałagan.
Moje propozycje:
- odłączenie na podstawie samodzielnie napisanego listu a nie wykluczenie; nie chcemy by ktoś taki przynosił ujmę gronu prawdziwych odstepców
- umiejętność współpracy z moderacją forum (ja odpadam...)
- udokumentowane korzystanie z wszelkich form wybudzania SJ

--- Koniec cytatu ---

Ja bym dodał jakąś minimalną ilość lat wiernego trwania przy odstępstwie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej