JEŚLI KTOŚ Z NAJBLIŻSZYCH ZOSTAŁ ŚWIADKIEM... > KTOŚ Z RODZINY ZOSTAŁ ŚWIADKIEM....

Ktoś z bliskich chce zostać lub został Świadkiem Jehowy, co zrobic?

<< < (11/11)

yanco:

--- Cytat: tomek2305 w 06 Lipiec, 2017, 18:18 ---@Helleboris jak pokazalem jej Twoj link wpadla w szał, ze wiem o tym. :) Czy masz jeszcze jakies artykuly tego typu, ktore odwoluja sie do straznicy?

Jesli powiem jej zeby zostala pionierka to wyczuje w tym podstep.

Wg mnie najlepszym rozwiazaniem jest unikac tego tematu i nie wtracac tematu wiary w jakiekolwiek rozmowy. Dzieki temu zyskam na czasie i jak bedzie chodzila na zbory to dzieci beda zostawaly pod moja opieka, a wtedy bede je zabieral ze soba. Wtedy bedzie myslala i zastanawiala sie gdzie my jestesmy nie skupiajac sie w 100% na tym co maja jej do przekazania bracia i siostry ktorych uznala za wazniejsze osoby wjej zyciu od swojego meza i dzieci. Tak niestety powiedziala, ze ŚJ sa u niej na pierwszym miejscu, pozniej dzieci, a ja to tylko niepotrzebny smiec z ktorym najpierw wezmie separacje, a w koncowym i decydujacym dla niej etapie-rozwod.

--- Koniec cytatu ---
Uważaj żeby nie chciała zabierać dzieci ze sobą na zebrania . Musisz być grzeczny ale stanowczy . Powodzenia .

bartosz.szkopiak:
W dzisiejszych czasach religia

zero1:
Troll powrócił, ale coś mu się schowek przyciął...

Ekskluzywna Inkluzywność:
Fakt, że wątek miał ostatnią odpowiedź 4 lata temu, a i sam dział wygląda na opustoszały, chyba powoli możemy zacząć wyciągać wniosek, że zostawanie przez ludzi świadkami jehowy przestaje być obecnie problemem  >:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej