INNE RELIGIE, WYZNANIA, ATEIZM... > I WSZYSTKIE INNE

Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...

(1/1)

Efezjan:
Chciałbym rozpocząć dyskusję /jeśli wątek jest na forum, proszę o scalenie, ewentualnie usunięcie tego, bom nie sprawdzał w wyszukiwarce forumowej/ na ww. temat. Jest wielu śJ, którzy stają się nimi, gdyż katolicyzm/protestantyzm/prawosławie w jakimś tam aspekcie ich rozczarował(o)

Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?

Roszada:
Nie wiem o co chodzi.
Dwa pytania i każde inne:

Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...

Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?

Do ŚJ niekoniecznie wchodzi się z powodu rozczarowania innymi wyznaniami, ale często dlatego, że się szuka INNEJ drogi. :-\

Efezjan:

--- Cytat: Roszada w 10 Wrzesień, 2016, 20:55 ---Nie wiem o co chodzi.
Dwa pytania i każde inne:

Jak rozczarował(o) mnie katolicyzm/protestantyzm/prawosławie...

Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?

Do ŚJ niekoniecznie wchodzi się z powodu rozczarowania innymi wyznaniami, ale często dlatego, że się szuka INNEJ drogi. :-\

--- Koniec cytatu ---
Hmm, prawdę rzekłeś, Roszado.
To drugie pytanie wykreślamy... :P

bernard:
Efezjan
--- Cytuj ---Jest wielu śJ, którzy stają się nimi, gdyż katolicyzm/protestantyzm/prawosławie w jakimś tam aspekcie ich rozczarował(o)
--- Koniec cytatu ---
Z doswiadczenia powiem ze nie spotkalem ani jednej osoby ktora zostala ŚJ bo rozczarowala sie protestantyzmem ,prawoslawiem czy katolicyzmem. Raczej trzeba powiedziec o rozczarowaniu sie osobami ktore nalezaly do tych wyznań.


--- Cytuj ---Co było tym języczkiem u wagi, który was do śJ przekonał?
--- Koniec cytatu ---
Czytanie ,,rewelacji" Straznicowej podparte moja niewiedza religijna i bibilijna + nachalnosc moich werbownikow zrobily swoje .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej