Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nasza propozycja  (Przeczytany 5816 razy)

Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Nasza propozycja
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Wrzesień, 2016, 23:06 »
Jeśli zmiany mają na celu usprawnienie typu: przejrzystość i łatwość udostępniania, to jest to dobra propozycja. Zresztą, jeśli zmiany się nie sprawdzą w praktyce, to można je cofnąć, bądź modyfikować dalej. Wiadomo, że ludzie na ogół przeżywaj zmiany, bo mają lęk przed nieznanym, przywiązanie do starego, obawy przed przyswojeniem nowej wiedzy, itp. Pewnie w praniu wszystko wyjdzie. Osobiście lubię zmiany, a najbardziej zmiany świateł.


Offline Roszada

Odp: Nasza propozycja
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Wrzesień, 2016, 09:28 »
Jak prosiłem by założyć dział "Postacie Towarzystwa Strażnica", to do dziś nie ma. >:(


Offline gangas

Odp: Nasza propozycja
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Październik, 2016, 11:05 »
 Chyba wiem o co chodzi Gedeonowi. Po prostu w danym temacie są w dyskusjach często przedstawiane bardzo trafne wątki i komentarze, do których potem ciężko wrócić bo najzwyczajniej ciężko znaleźć. A pogrupowanie tematyczne z linkami do konkretnych dyskusji - jeśli dobrze zrozumiałem intencje - pomoże w łatwy sposób to odszukać. Jeśli mniej więcej o to chodziło, to jestem za. Oczywiście jak pisał Roszada wymaga to czasu.
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline PoProstuJa

Odp: Nasza propozycja
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Listopad, 2016, 12:35 »
A ja miałam taki pomysł na jeden wątek z najważniejszymi NEWSAMI. I miałam o tym pomyśle napisać, ale zapomniałam :)

O co mi chodzi. Otóż jak się wchodzi na forum, to widać ogrom wątków i ogrom wiadomości. Trzeba naprawdę spędzić mnóstwo czasu żeby powyławiać ciekawe perełki. A nie każdy ma na to czas, a chciałby się orientować co na forum "piszczy".

No więc można by stworzyć jeden wątek, w którym pojawiałyby się najważniejsze aktualności z danego dnia/tygodnia - coś jak Wiadomości telewizyjne czy Fakty. Fakty trwają około 20 minut i przedstawiane są w nich najważniejsze informacje. Nie da się w tak krótkim czasie streścić wszystkich wydarzeń światowych, więc trzeba wybrać te najistotniejsze perełki.

Ja mam ostatnio bardzo mało czasu na forum i zwykle wpadam tu tylko na kilka minut. I szkoda mi, gdy przeoczę jakiś ważny wątek w dżungli tematów.
Co Wy na to? Ktoś jest chętny do zostania dziennikarzem newsowym? Jeśli tak, to ma moje poparcie!  ;D

P.S. Byleby się nie pojawiły tu przepychanki, o to który temat się nadaje do newsa, a który nie!  :)


puma

  • Gość
Odp: Nasza propozycja
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 07:47 »
Chcecie utworzyć nowe przebudzcie się, prawda o prawdzie? :-[ i teraz to będzie wyglądało np tak, że jak będę mieć pytanie to mnie tylko linkiem ktoś skieruje na właściwy tor?a skąd np wiadomo że ktoś sobie nie chce z kimś porozmawiać na ten przykład?No wiem jest czat ale jakiś dziwny i ja go nie ogarniam drodzy państwo :P może jestem tempakiem ale nie ogarniam a patrzyłam tam i próbowałam na tym pisać i nie wiem czemu nie moge.Facebooka ogarniam a to nie


Offline Światus

Odp: Nasza propozycja
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Kwiecień, 2017, 13:53 »
Chcecie utworzyć nowe przebudzcie się, prawda o prawdzie? :-[ i teraz to będzie wyglądało np tak, że jak będę mieć pytanie to mnie tylko linkiem ktoś skieruje na właściwy tor?a skąd np wiadomo że ktoś sobie nie chce z kimś porozmawiać na ten przykład?No wiem jest czat ale jakiś dziwny i ja go nie ogarniam drodzy państwo :P może jestem tempakiem ale nie ogarniam a patrzyłam tam i próbowałam na tym pisać i nie wiem czemu nie moge.Facebooka ogarniam a to nie

ZAWSZE można porozmawiać. Jeśli temat był, a jednak nie znalazłaś tego czego szukasz, dodajesz w nim nową wiadomość i dyskusja trwa  :) Możesz też założyć własny wątek.
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.