Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 2017 - Nowe wytyczne co do wkładek wewnątrzmacicznych (spirale)  (Przeczytany 6948 razy)

Offline Liberal

Odp: 2017 - Nowe wytyczne co do wkładek wewnątrzmacicznych (spirale)
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Styczeń, 2018, 03:39 »
A czy Jezus czasem nie miał żony i dzieci?
Bezsensowne dywagacje nad kretyńskim artykułem CK.
Kiedy Jehowa unicestwia całe narody to jest OK, ale kiedy jakaś Świadkówka usuwa niechcianą ciążę to zbrodnia niesłychana!
Całe to grono obrońców życia niepoczętego powinno się mocno je*n w głowę i wtedy zobaczą różnicę pomiędzy wymordowaniem miliardów w Armagedonie a antykoncepcją.

Edukacja w WTS zawsze była żenująco niska ale teraz to już ręce opadają.
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


WIDZĘ MROKI

  • Gość
Odp: 2017 - Nowe wytyczne co do wkładek wewnątrzmacicznych (spirale)
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Styczeń, 2018, 05:29 »
Co chcą uzyskać takimi artykułami?


Kwestia dotyczy tego, że bóg którego wyznają i czczą to Je howah, hebrajskie słowo według "Strong Concordance" w przełożeniu na polski słowo oznacza: zburzyć, .............doprowadzić do ruiny, intryga, figlarność, mąciwoda, podżegacz krzywda. Już o tym pisałem.
Co siedmiu leśnych dziadków, chce uzyskać takimi artykułami?

Gdy się wczyta w to co podają dziadkowie(opasłe wyrachowane wieprze) to idzie o mącenie, podżeganie, burzenie. W iluż to artykułach dotyczących zdrowia się wypowiadali i czynią to nadal, ale oni niczego nie sugerują, to w jakim celu w ogóle temat podnoszą?
Tak samo jak nie zbierają na tacę, ale dwie skrzynki w każdej sali są na DOBROWOLNE datki. Hipokryzja to ich drugie imię, temat dla sumienia każdej pary indywidualnie, a nie że jakiś tetryk będzie mi pisał jak ja mam się zabezpieczać, stek bzdur, to pan Jezus będzie sprawiedliwie oceniał, gdy przyjdzie na to czas, nie jakieś kapturowe sądy, w osobach wymyślonych komitetów sądowniczych, które działają w skrytości, przykład z Biblii, w Izraelu wszystko odbywało się jawnie, w bramach miast, Paweł gdy nakazał wyłączyć sprośnego syna żyjącego z żoną swego ojca, również zrobił to jawnie, a wyrwane z kontekstu wersety dla potwierdzenia swych tez, tylko obnażają ich mącenie i mieszanie, wszystko po to by nie zorientowanych trzymać krótko za pysk, bo biedacy z jednej strony są zachęcani do wnikliwego analizowania Biblii, ale z drugiej, czytają że jedyna wykładnia to literatura św.j. dzisiaj szatańskiej telewizji Broadcasting, bo przecież telewizji internetowej, tak obrzydzanego przekazu internetowego.
  Jedynie literatura pisana niesie dowód, dowody na fałsz, w TV internetowej tego nie znajdziesz, gdyż zmiany są wprowadzane na pniu, na bieżąco, stąd też ważne zadanie przed nami, pisać, pisać i jeszcze raz pisać, gdy skończymy pisać, mówić z kim się tylko da, o faktach dotyczących PRAWDY o korporacji biznesowej z WARWICK. Czynię to od jakiegoś czasu, myślę że skutecznie, w niejednym przypadku zdziwienie i to bardzo duże: "co ty mówisz, ONI, TAKIE RZECZY, pokazuję w smart fonie, kłamiącego przed Komisją Królewską z Australii Geoffreya Jacksona, przynależność do ONZ, mówię o ostracyzmie, o zagrabianiu mienia poszczególnych członków zboru, bo czym że jest, jeżeli nie grabieżą przywłaszczenie wszystkich sal królestwa? nie na temat? wszystko ma ścisły związek z tematem, OSZUKAŃCZYCH PRAKTYK WARWICK.
Pozdrawiam myślących inaczej, niż tego sobie życzy Warwick
Udanego dnia