BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Okłamany i Oszukany

(1/17) > >>

janusz:
Gdy poznawałem z żoną "prawdę "15 lat temu, teraz  stwierdzam że to nie jest prawda, mogę powiedzieć, że to  jest kłamstwo. Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą.

R2D2:

--- Cytat: janusz w 22 Kwiecień, 2015, 22:34 --- Kłamstwo powtarzane wile razy staje się prawdą.

--- Koniec cytatu ---
Tak właśnie jest :)

Mario:
Oh Januszu . Ja mojej żonie codziennie mówię , że ją kocham . Jakby zliczyć to już tysiące razy. Mam nadzieję , że nie czyta tego postu bo jeszcze pomyśli , że ją okłamuję.


 ;D ;D ;D ;D ;D




A tak na poważnie , rzeczywiście tak, kiedy kłamstwo powtarza się wielokrotnie - wtedy nawet ten co to mówi gotów jest w nie uwierzyć.. Napisz coś więcej o tym jak poznawałeś "prawdę" i co dzieje się teraz w Twoim życiu.

Ariana:
Jesli klamstwo powtorzymy wiele razy zaczynamy w nie wierzyc i traktowac jak prawde...
Prawda natomiast bez wzgledu na to czy wypowiedziana raz czy tysiace razy zawsze nia pozostanie:)

WTS jest bardzo dalekie od prawdy....to klamstwo,ktore dla wielu stalo sie prawda. Dla mnie tez.

Kitty:
Mnie się wydaje,że tylko pozornie kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą.Taki jest stereotyp.Jednak bardziej rozsądne wydaje się,że kłamstwo powtarzane wielokrotnie w końcu UCHODZI ZA PRAWDĘ,a nie się nią STAJE.
Z tego powodu im bardziej zafałszowana prawda,tym więcej trzeba włożyć wysiłku w jej odkrycie.
Był czas,że Świadkom prawie się udało swoją "prawdę" przedstawić jako prawdę.Niestety,w dobie coraz większej dostępności do Internetu,wzrasta świadomość społeczeństwa co do jakości tej "prawdy".A kto raz zajrzy za kulisy,nigdy nie zadowoli się fasadą.Tak więc wystarczy ziarno zwątpienia i już leci z górki. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej