Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Prawnik Pro Bono 2014" - Wysoka ocena dla kancelarii mec. Jacka Świecy.  (Przeczytany 3771 razy)

Offline gedeon

"Prawnik Pro Bono 2014" - wysoka ocena dla kancelarii mec. Jacka Świecy


W dniu wczorajszym w Warszawie w ramach gali XIII. rankingu kancelarii prawniczych zorganizowanego przez "Rzeczpospolitą" ogłoszono wyniki konkursu "Prawnik Pro Bono 2014" -
z ogromną radością informujemy, że w niniejszej kategorii mec. Jacek Świeca otrzymał wyróżnienie, przyznane przez Kapitułę Konkursu!

Kolejnym sukcesem jest również wysoka pozycja Kancelarii Prawnej "Świeca i Wspólnicy" Sp.k. w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2015, w którym - w porównaniu do roku ubiegłego - znacznie awansowała ona w każdej z kategorii rankingu i zajęła następujące miejsce:

64 - pod względem liczby adwokatów i radców prawnych (awans z miejsca 79);

39 - pod względem liczby prawników (awans z miejsca 58)

W rankingu ogólnym Kancelaria uplasowała się na pozycji 64, awansując aż o 15 miejsc w porównaniu do XII. edycji rankingu!
« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2015, 08:22 wysłana przez gedeon »


Offline gedeon

"Prawnik Pro Bono 2014" - Wysoka ocena dla kancelarii mec. Jacka Świecy.

Ten zespół na zasadzie pro bono pomaga skutecznie Stowarzyszeniu "Wyzwoleni"

Dziękujemy.


« Ostatnia zmiana: 15 Maj, 2015, 09:10 wysłana przez gedeon »


Offline Skarbnik

"Prawnik Pro Bono 2014" - wysoka ocena dla kancelarii mec. Jacka Świecy


W dniu wczorajszym w Warszawie w ramach gali XIII. rankingu kancelarii prawniczych zorganizowanego przez "Rzeczpospolitą" ogłoszono wyniki konkursu "Prawnik Pro Bono 2014" -
z ogromną radością informujemy, że w niniejszej kategorii mec. Jacek Świeca otrzymał wyróżnienie, przyznane przez Kapitułę Konkursu!
(...)


Gratuluję!
Nie ważne kim byłem - ważne kim chcę być!
http://jw-ex.pl


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
GRATULUJĘ!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że Stowarzyszenie dołożyło malutką cegiełke do tego wyróżnienia :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8