NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Funkcje na forum

(1/9) > >>

Janosik:

--- Cytat: Duch w 22 Kwiecień, 2015, 10:41 ---Funkcje są tylko trzy: admin, moderator i techniczny - zamianowuje na nie administracja forum.
Pozostałe nazwy grup uzależnione są od liczby postów. Im więcej ktoś napisze tym ma wyższą rangę w strukturze zboru. :)
Dla bardzo płodnych forumowiczów rozważamy członkostwo w CK.
:D

--- Koniec cytatu ---

Janosik:
Struktura zboru
1 Zainteresowany
2 Głosiciel nie ochrzczony
3 Głosiciel ochrzczony
4 Sługa literatury
5 Sługa pomocniczy
6 Starszy zboru
7 Starszy zboru przewodniczący (koordynator)
8 Pionier pomocniczy
9 Pionier stały pomocniczy
10 Pionier stały stały
11 Pionier specjalny
11 Nadzorca okręgu
12 Nadzorca obwodu
13 Nadzorca strefy
14 Pomazaniec bez funkcji
15 Pomazaniec funkcyjny jako Ciało kierownicze obecnie 7 osób.

Roszada:
Razy dwa, bo wykluczeni z tych wszystkich funkcji nadal widnieją w papierach Towarzystwa. :)
A może raczej razy 3, bo ci co się oddalili także. ;)

Janosik:

--- Cytat: Duch w 22 Kwiecień, 2015, 11:03 ---Otóż nie uważałeś na zebraniu, kiedy to w swoim liście do starszych zboru (22.04.2014) Niewolnik wierny i roztropny przekazywał najświeższe wieści z jedynego kanału w sprawie zamianowywania na nadzorców strefy, obwodu i okręgu.
Jak mówi Biblia - nie naszą sprawą jest podział ziemskich dóbr i funkcji, taka jest wola Najwyższego. To on namaszcza sowich wiernych.

--- Koniec cytatu ---
Mam prośbę czy ma ktoś skan tego listu?

Janosik:

--- Cytat: Roszada w 22 Kwiecień, 2015, 11:15 ---Razy dwa, bo wykluczeni z tych wszystkich funkcji nadal widnieją w papierach Towarzystwa. :)
A może raczej razy 3, bo ci co się oddalili także. ;)

--- Koniec cytatu ---
Masz racje Roszada. Ja podałem tylko te najwalniejsze funkcje.Niemniej przez okres istnienie korporacji Strażnica nazwy te sie zmieniały. Teraz są jakieś nowe funkcje jak nadzorca nadzorcy. Albo nadzorca brygady budowlanej.Acha zapomniałem jeszcze o funkcji PREZES, bo chyba nadal ta funkcja jest?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej