Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sprawozdanie  (Przeczytany 4339 razy)

Gorszyciel

  • Gość
Odp: Sprawozdanie
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Październik, 2016, 00:22 »
Raczej chciałabym dowiedzieć się jakie są raporty na temat prowadzonego z moim mężem studium.

Pewnie nie ma w ogóle. Zaznacza się tylko na sprawozdaniu liczbę studiów biblijnych, a nie jego stopień zaawansowania ani nawet z kim jest prowadzone.


Offline TomBombadil

Odp: Sprawozdanie
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Październik, 2016, 00:44 »
A jak wygląda sytuacja? Zawitał spokój,czy jeszcze macie korkociąg?


Offline Woland

Odp: Sprawozdanie
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Listopad, 2016, 07:41 »
Myślę, że to też trochę zależy od starszych. Za starych czasów kilka razy "spóźniłem się" z oddaniem sprawozdania i starszy prowadzący grupę wpisał mi godziny jak w poprzednim miesiącu. Ale nieraz ma się do czynienia ze służbistami i wówczas nie zdając owocu jesteś z mety "nieregularny"...
Kiedyś można było uzupełnić sprawozdanie na miesiąc wstecz i nie byłeś nieregularnym. Twoje godziny dopisywano wtedy do sprawozdania łącznego na kolejny miesiąc, a w karcie głosiciela nadzorca wpisywał te godziny z adnotacją że zdano i data , żeby było jasne że to przyszło później. Przynajmniej ja tak robiłem.
Nadarzyn nie dostaje sprawozdań poszczególnych głosicieli tylko sprawozdanie sumaryczne, więc stamtąd takich informacji nie otrzymasz.


Był kiedyś druczek studium , gdzie zaznaczano osobę studiującą i publikację , ale jest nieużywany już