Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: siema  (Przeczytany 2673 razy)

Offline forest

siema
« dnia: 13 Sierpień, 2016, 19:03 »
Czy tu dostawcą świeżego pokarmu na czas słuszny jest Roszada vel Bednarski vel moherowy katol ? Jak on może wymyślać takie idiotyzmy ! ;)

Bracia Grimm to przy nim cieniasy .


Offline gerontas

Odp: siema
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień, 2016, 19:07 »
On tego nie wymyśla. Roszada przepisuje to z literatury świadków Jehowy. To oni piszą te idiotyzmy. A nasz Roszada wyciąga je na światło dzienne.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: siema
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień, 2016, 19:10 »
czyżby koleżanka agnesaaaa z zaprzyjaźnionego forum?


Offline Światus

Odp: siema
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień, 2016, 19:38 »
Czy ty w ogóle znasz Biblię? Nie czaisz nawet 1 rozdziału księgi Rodzaju wiec mało prawdopodobne, ze znasz resztę.
A historia WTS to dla ciebie kompletna tajemnica.
Poznawanie cudzej religii na podstawie gazetek sekty to dość dziwna metoda naukowa.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline zaocznie wywalony

Odp: siema
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sierpień, 2016, 19:42 »
Niestety dla Ciebie - dostawcą "świeżego pokarmu duchowego" jest ciało kierownicze, a Roszada wyszukuje w nim co ciekawsze kawałki, sprawdza skład i recepturę, czasami poda jak zmienia się skład tego "pokarmu".
W jednym masz rację - jak ONI (czyli ciało kierownicze) mogą wymyślać "takie idiotyzmy" ?
I czemu 8 milionów im wierzy ?
Nie mam pojęcia, niestety


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: siema
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sierpień, 2016, 19:59 »
Niestety dla Ciebie - dostawcą "świeżego pokarmu duchowego" jest ciało kierownicze, a Roszada wyszukuje w nim co ciekawsze kawałki, sprawdza skład i recepturę, czasami poda jak zmienia się skład tego "pokarmu".

Ten pokarm jest ciężkostrawny i tandetny jak żarcie McDonalds, a po odejściu od kasy reklamacji sie nie uwzględnia.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Roszada

Odp: siema
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sierpień, 2016, 21:00 »
Gdyby Roszady tu nie było, to gościu by wcale tu nie przyszedł, bo wszystkie posty jemu poświęcił. :)
Jednak go przyciągnąłem tu. ;D
Mogę robić za wabika.

Oby nie za straszaka, który odstrasza potencjalnych forumowiczów.
Jakby tak było to zwinę się. :-\


Offline Iza

Odp: siema
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sierpień, 2016, 21:19 »
Halo, Hallo, czy jest tu jakiś moderator, ? Takiego posta , z którego aż bije niechęć, pogarda i pyszałkowatość aż się prosi, zeby zmoderowac.  :-\
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: siema
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sierpień, 2016, 21:45 »
Forest ma już moderacje


Gorszyciel

  • Gość
Odp: siema
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Sierpień, 2016, 02:02 »
On tego nie wymyśla. Roszada przepisuje to z literatury świadków Jehowy. To oni piszą te idiotyzmy. A nasz Roszada wyciąga je na światło dzienne.

Roszada z publikacji WTSu robi catena aurea:P


Offline Weteran

Odp: siema
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Sierpień, 2016, 11:51 »
Jakby tak było to zwinę się. :-\

To raczej niech on się zwija. Ze wstydu i głupoty. Kolejny prowokator. Coś się tu ostatnio monożą przez pączkowanie. ;) Jakaś zaraza czy inna cholera? :-[

Forest ma już moderacje

Szybko awansował. Zdolna bestia :D :D :D
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


ravasz

  • Gość
Odp: siema
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Sierpień, 2016, 12:34 »
Czy tu dostawcą świeżego pokarmu na czas słuszny jest Roszada vel Bednarski vel moherowy katol ? Jak on może wymyślać takie idiotyzmy ! ;)

Bracia Grimm to przy nim cieniasy .
[Ja jestem przekonany , że jesteś typowym moherowym jehowitą, więc tobie żadne argumenty nie pomogą, żyj dalej błyskającymi światełkami Pana swego , tylko nie myśl , że jest nim Jedyny, Prawdziwy Bóg, Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa ]


Offline Roszada

Odp: siema
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Sierpień, 2016, 12:37 »

Ja jestem przekonany , że jesteś typowym moherowym jehowitą
Dla mnie taki moherowy ŚJ, to ten na tej fotce:

http://watchtower.org.pl/start.php


Offline TomBombadil

Odp: siema
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Sierpień, 2016, 08:06 »
Roszado,ja cię przepraszam za tę osobę. Wybacz jej,bo albo zaczadzona,albo niewyedukowana. My cię szanujemy.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 520
  • Polubień: 14355
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: siema
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Sierpień, 2016, 09:13 »
Roszado,ja cię przepraszam za tę osobę. Wybacz jej,bo albo zaczadzona,albo niewyedukowana. My cię szanujemy.

Co się dziwić. Talibowie potrafią przekonać osobę do obwiązania się dynamitem, wejścia w tłum ludzi i zdetonowania się w imię swojej religii, bo rzekomo ich bóg to docenia i popiera, oraz obiecuje nagrodę za taki czyn. To w takim razie, wpłynięcie na psychikę w taki sposób, żeby słownie obrażać ludzi o innym światopoglądzie jest chyba prostsze i łatwiejsze do wykonania. Niestety. :(
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi