Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wpadki na Zoomie  (Przeczytany 1544 razy)

Offline Nabab

Wpadki na Zoomie
« dnia: 24 Maj, 2021, 10:53 »
Zapraszam do dzielenia się wpadkami związanymi z niewyłączeniem mikrofonu lub kamery, w waszych zborach(o ile takie były). Jeśli był już taki temat, proszę o usunięcie.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2167
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj, 2021, 22:47 »
   Nabab, podaj mi login do swojego Zooma  to będziesz mógł opisać swoją pierwszą wpadkę ;D


Online Gostek

Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj, 2021, 08:03 »
Kobiety stojące podczas modlitwy i ubrane w leginsy.


Offline Siedemtwarzy

Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj, 2021, 08:49 »
Co zebranie to praktycznie ktoś uśnie, zwłaszcza  w tygodniu, jak ludzie są zmęczeni robotą. Z ciekawszych to jak brat wstał do modlitwy, zapominając że tylko koszule i krawat miał, a resztę. skrywały tylko majty. Z dwa razy dało się słyszeć, jak rodzice karcili dziecię zapominając wyłączyć mikrofonu słowami: zaraz w dupsko dostaniesz, wtedy nie będziesz mógł wysiedzieć dopiero.
Ogólnie to jednak marazm, marazm, coraz mniej aktywnych okienek, grupa odpowiadających zawęziła się do max 20 osób...


Offline Nikt

Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maj, 2021, 19:15 »
Wstawanie do pieśni we własnym domu przed zoomem to jest dopiero wpadka.
Pozytywne myślenie na siłę może prowadzić do  specjalisty :(


Offline Janna

Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Maj, 2021, 20:57 »
Oglądanie telewizji u niektórych, zapomnieli że w ich okularach odbija się ekran, mimo palenia głupa że się skupiają na programie widać było jeszcze jak zerkają raz poraz przed siebie...pewnie jakiś fajny serial leciał  ;D
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Technolog

Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj, 2021, 05:55 »
Wstawanie do pieśni we własnym domu przed zoomem to jest dopiero wpadka.
To nie jest wpadka. U mnie regularnie wstają 2 z 30 okienek. Wpadką było jak przez pierwsze kilka zebrań podczas pieśni zamiast twarzy na ekranie było widać rozporek stojącego przed smartfonem śpiewającego.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Wpadki na Zoomie
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj, 2021, 07:46 »
To nie jest wpadka. U mnie regularnie wstają 2 z 30 okienek. Wpadką było jak przez pierwsze kilka zebrań podczas pieśni zamiast twarzy na ekranie było widać rozporek stojącego przed smartfonem śpiewającego.

Dokładnie taką sytuację zaobserwowałem na zeszłorocznej pamiątce. Pikanterii sytuacji przydawało to, że brat brat "rozporkowy" bujał się do rytmu pieśni.  ;)
Mimo wszystko, sytuacja ta, choć śmieszna, nie zachęciła mnie do dalszego zoomowania i innych wpadek nie dane mi było już zobaczyć.