BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Reakcje pokongresowe

(1/18) > >>

Czuwający:
chyba dobry dział :):):)
chciałbym abyście dzielili się reakcjami waszych rodzin/bliskich, ponieważ wielu z nas ma jeszcze takowych w WTS, na najnowszy program zgromadzenia Lojalność.
i nie ukrywam ze bardziej interesujące były by reakcje ich w stosunku do was po najnowszym praniu mózgu  ;D ;D

KaiserSoze:
Warszawa
Sam kongres - bez emocji. Klaszczących połowa całości
na ostatnim filmie - bez emocji. Nie widziałem łez u nikogo, nawet nie było u mojej żony
w krótkich rozmowach z kilkoma osobami - nikt nic nie mówił o kongresie.

Dziwnie tu mamy...

Czuwający:
ja na razie czekam bo u mnie od dzisiaj sie rozpoczęły , wiec na razie to smutno obrażone miny reszty rodziny zaliczyłem jak sie dowiedzieli ze jednak mnie nie nie przekonają do wspólnej uczty duchowej   ;D ;D ;D

Moyses:
Może na początek fejsbukowe echa:
"Wczoraj wrocilam z kongresu... <3 Byl wspanialy i inny ! Niesamowite przezycie ...Nie chce wiecej pisac, bo moze nie wszyscy byli jeszcze na kongresie. Jestem pod wrazeniem i tak ma byc ! Po to mamy nasze zgromadzenia , aby zyc nimi dlugo , dlugo... Pozdrawiam wszystkich braci i siostry <3" (pisownia oryginalna)

Dzisiaj to chyba najwięcej kongresów rozpoczyna się równocześnie: Wałbrzych, Płock, Szczecin, Białystok, Kraków, Lublin.

Czuwający:
ja własnie czekam na echa  ;D ;D u moich po dzisiejszym

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej