BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Kłamstwo odstępców o...

(1/8) > >>

Fantom:
Szach mat odstępczuchy.
 Mam dowód na Wasze kłamliwe wpisy,że dzieci przyjmują chrzest pod presją i nie mają pełnego rozeznania w biblii i naukach WTS.
 Zamieszczam dowód,który wytrąci Wam wszystkie argumenty.
Przeczytajcie to,a może w końcu dotrze do Was,że 12 letnie dzieci przyjmują chrzest podejmując samodzielną decyzję po wieloletnim zaznajamianiu się ze słowem Bożym.
 ''
Najmłodszym z nich był 12-letni Filip. - Moi rodzice są Świadkami Jehowy, więc już od małego dziecka poznawałem Biblię. Jak byłem mały nie mogłem uwierzyć w to, czego dowiadywałem się z Pisma Świętego - mówi. - Jednak z czasem moja wiara rosła i zbliżyłem się do Stwórcy. Dlatego podjąłem samodzielną decyzję o oddaniu się Bogu i chrzcie''. Teraz jest już taki D U Ż Y.

To chyba rekord w ''stopniowym dojrzewaniu do decyzji''.Dojrzewał do niej od 1953r! Na starość jest mniej wyrzeczeń i każdy przymnknie oko na małą ilość godzin.
''Najstarszy uczestnik chrztu, 83-letni Eugeniusz ze Świadkami Jehowy zetknął się już w roku  1953, ale dopiero teraz zdecydował się na chrzest. - Stopniowo dojrzewałem do decyzji , by oddać się Jehowie Bogu. Dzięki rozmyślaniu nad treścią Biblii zmieniłem swój sposób myślenia, a później swój styl życia i dostosowałem go do mierników Bożych - mówi.''

http://faktykaliskie.pl/wiadomosci/wydarzenia/chrzest-swiadkow-jehowy-w-kaliszu-zdjecia,231.html

P.S Do nowych userów.Post przeczytać z przymrużeniem oka.Fantom to 100% czystej krwi odstępca.

Czuwający:
moze chciał przed śmiercia tak na wszelki wypadek jak by mieli jednak racje  ;D ;D ;D

Tazła:
 Taaa.....taki 12 latek to ma tyle wspólnego z odpowiedzialnymi, życiowymi decyzjami co ja z baletem mongolskim.

Sorry za to co napiszę nie chcę nikogo obrazić, ale taki dzieciak jest bardziej wytresowany jak małpa w cyrku niż świadom i odpowiedzialny za swoje decyzje.

A co do Pana w słusznym wieku, ciśnie mi się pod palce jedno....jak bida (śmierć ) u d....wtedy do pokuty.  :-[ ;D

Czuwający:
nie wiesz jak było z młodym, sam na sobie to odczułem, ta presja zeby isc w górę bo braciom sie podoba bo Jehowa patrzy, no bo wypadało by , no przecierz juz wiesz to wszystko to na co bedziesz czekał, a bedziesz mógł jeszcze wiecej wtedy

gangas:
 Oj tam oj tam Geoffrey Jackson (ten od komisji królewskiej) też dał nura w wieku 13 lat i twierdzi, że dojrzał do tej djecezji. Mark Sanders tyż w wieku 13 lat ale jego rozumiem, gdyż rok 1975 dziwnym pewnie trafem przyspieszył proces dojrzewania ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej