FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Lojalni aż do śmierci - film o kongresach regionalnych 2016

(1/21) > >>

M:
Przedstawiamy Wam efekt wielu godzin naszej pracy - film, który ma pokazać szerszemu gronu odbiorców kim tak naprawdę są Świadkowie Jehowy i czego będą się uczyć na nadchodzących kongresach. Zastrzegam od razu, że nie jesteśmy profesjonalnymi filmowcami więc materiał jest zrobiony trochę amatorsko, ale wydaje mi się, że niektórych może zaciekawić. Zatem bez zbędnego przynudzania zapraszam do oglądania (i przede wszystkim - do rozpowszechniania tego filmu gdzie się da):

KaiserSoze:
PEŁEN SZACUN ZA PODEJŚCIE DO TEMATU I WYKONANIE.
O treści nawet nie mówię, bo jest oczywiste, że mówi o sprawach najważniejszych.

Deborah:
M, jak dla mnie rewelacja!!! :D
Należy Ci się Oscar. :D

A WTS za film o bunkrze może sobie kupi kolejną nagrodę Tally Awards. ;)

bartek212701:
Pozwolę sobie na komentarz :)

M, ciekawy ten filmik, pozdrowienia dla Aktorki, aby Twoje pozdrowienia ;) dotarły do brata

Kiedy widziałem ostatni fragment filmu, to szczerze się wzruszyłem, możemy się nabijać, krytykować - często słusznie - ale czy mało tu osób, które chciałby spełnienia tego co tam widać? W organizacji ludzie zaciskają chyba często żeby, nie zwracają uwagi na błędy, by doświadczyć tej ostatniej sceny...

M:

--- Cytat: bartek212701 w 23 Czerwiec, 2016, 16:00 ---Kiedy widziałem ostatni fragment filmu, to szczerze się wzruszyłem, możemy się nabijać, krytykować - często słusznie - ale czy mało tu osób, które chciałby spełnienia tego co tam widać?

--- Koniec cytatu ---

Pewnie, dlatego właśnie organizacja to ludziom pokazuje. Te obrazy (plus odpowiednia muzyka) działają bardzo silnie na emocje i dzięki temu zagłuszają zdrowy rozsądek, który normalnie by się włączył słuchając całego programu kongresu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej