Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Film "Królestwo Boże - 100 lat panowania" na zebraniu od 20 czerwca 2016 r.  (Przeczytany 5270 razy)

Offline Lila

'Przybyli ułani pod okienko*, przybyli ułani pod okienko*..."



*czytaj piwnicę.

No właśnie! Czy piwnica może mieć okienko? Czy właściwym jest posiadać piwnicę z okienkiem? Czy piwnica z okienkiem jest w stanie zapewnić właściwą ochronę?


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
No właśnie! Czy piwnica może mieć okienko? Czy właściwym jest posiadać piwnicę z okienkiem? Czy piwnica z okienkiem jest w stanie zapewnić właściwą ochronę?

Piwnica może mieć okienko, nawet dużo, zwłaszcza w starych domach (jeszcze przedwojennych).
Posiadanie piwniczy z okienkiem, dlaczego nie?
Jeśli okna mają szyby pancerne i kraty, możliwe że tak.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


KaiserSoze

  • Gość
Piwnica może mieć okienko, nawet dużo, zwłaszcza w starych domach (jeszcze przedwojennych).
Posiadanie piwniczy z okienkiem, dlaczego nie?
Jeśli okna mają szyby pancerne i kraty, możliwe że tak.

Nie powinna mieć, bo FBI łatwiej znajdzie SJ w czasie WU (Wielkiegi Uścisku)


Offline Cielec Kierowniczy

Strażnicowa piwniczka może mieć wszystko.
Kanał stwierdzi, że ma być to będzie.
Na pewno w każdej zborowej piwnicy będzie lampa stroboskopowa.
Gdy na laptopy starszych przyjdzie z Hameryki zaszyfrowana informacja (" chlup w ten głupi dziób " czyli odpalamy wielki ucisk ), wtedy właczą lampę i migające światło ściągnie wszystkich podatnych na błyski do arki. ( Ważne! zwierzaki zostają na zewnątrz ).
Czyli ważne dziś jest to by nie odwracać ze wstrętem oczu od zmieniających się swiateł.
Pamiętajcie błyski + piwnica = OCALENIE
Informacja do Nadarzyna - pomysł z lampą stroboskopową był mój. :P


Offline TomBombadil

Pod tę melodię była pieśń: "Narodów czas już skończył się i strach na ludy padł...
                       Ref. Chrystus ,nasz król, Alleluja. X3
                    On zawsze wiedzie nas."
  Mama ją śpiewała,gdy byłam mała,znała ją od babci, kochanej służebnicy Pańskiej.


Offline wrzesien

Nie powinna mieć, bo FBI łatwiej znajdzie SJ w czasie WU (Wielkiegi Uścisku)

Ch*j, że wszyscy mają tablety, a one wysyłają swoje położenie czy użytkownik tego chce czy nie... polecam lekture regulaminu aplikacji google.

Taka konspiracja... W latach 50tych UB miało pełne dane dotyczące zborów mimo konspiracji - ilosc czlonkow, przewodniczacy, miejsce zebran itp itd. Lebioda może opisać lub Gedeon wkleić z IPNu.

Teraz to bedzie na prawde spory problem dla wladz dojsc kto sie spotykal na sali... dziwnym trafem ktos usunie statystyki i personalizowane dane z google.


Offline Lila

Piwnica może mieć okienko, nawet dużo, zwłaszcza w starych domach (jeszcze przedwojennych).
Posiadanie piwniczy z okienkiem, dlaczego nie?
Jeśli okna mają szyby pancerne i kraty, możliwe że tak.

Nie powinna mieć, bo FBI łatwiej znajdzie SJ w czasie WU (Wielkiegi Uścisku)


Poświęciłam swoje codzienne rozmyślania nad słowami członków kierowniczych na kwestię piwniczki.
Nie daje mi spokoju to, że może się przez nią dostać do zgromadzonych tam wyznawców dżejdabljudotorg duch tego świata!

Z drugiej strony Arka też miała okienka. Można więc dopuścić obecność okien w tej nowożytnej arce schronienia. Czy współczesny Noe będzie wysyłał gołębia na zwiady? Jak będzie wyglądać taki nowożytny ptak Noego? Drodzy, wyobraźmy sobie współczesnego Noego, który wystawia ptaka przez okienko w piwnicy. Czy takie rozważania nie ubarwiają naszego studium? Czy nie łatwiej nam poczuć się jakbyśmy byli z nim w jego piwnicy?


KaiserSoze

  • Gość

Poświęciłam swoje codzienne rozmyślania nad słowami członków kierowniczych na kwestię piwniczki.
Nie daje mi spokoju to, że może się przez nią dostać do zgromadzonych tam wyznawców dżejdabljudotorg duch tego świata!

Z drugiej strony Arka też miała okienka. Można więc dopuścić obecność okien w tej nowożytnej arce schronienia. Czy współczesny Noe będzie wysyłał gołębia na zwiady? Jak będzie wyglądać taki nowożytny ptak Noego? Drodzy, wyobraźmy sobie współczesnego Noego, który wystawia ptaka przez okienko w piwnicy. Czy takie rozważania nie ubarwiają naszego studium? Czy nie łatwiej nam poczuć się jakbyśmy byli z nim w jego piwnicy?

Skojarzyło mi się z najszybszym ptakiem na ziemi - ptakiem geparda...:D


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus

 Czy współczesny Noe będzie wysyłał gołębia na zwiady? Jak będzie wyglądać taki nowożytny ptak Noego? Drodzy, wyobraźmy sobie współczesnego Noego, który wystawia ptaka przez okienko w piwnicy. Czy takie rozważania nie ubarwiają naszego studium? Czy nie łatwiej nam poczuć się jakbyśmy byli z nim w jego piwnicy?

To będzie dron ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Cielec Kierowniczy

To będzie dron ;)

DRON

D - dziś
R - rzuci
O - okiem
N - nieczynny

Do piwnicy miłościwie wpuści się kilku nieczynnych, żeby mogli robić za DRONy.
Nawet jak nie wrócą z misji to i tak nic się nie stanie.
Wybrani do przeżycia stwierdzą z obojętnością, że DRON zginął z wyroku Bożego.
Następnie z trzęsącej się ze strachu  topniejącej w oczach grupki nieczynnych wybiorą kolejnego DRONa.
W tym celu użyją Ummim i Tummim. ;)


Offline Weteran

Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS