Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?  (Przeczytany 3492 razy)

Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 08:54 »
mnie zawsze ciekawiło podejście do tematu rozrywki, niby rozrywka jest ok bo trzeba ale zawsze pokazana w negatywnym jednak świetle

  Bo to jest tak....oni się tolerancyjni, wyrozumiali, otwarci na świat i ludzi, jednak zawsze jest jakieś ale.....
Ale które ma postraszyć i jakby się komuś zachciało inaczej to wpędza w poczucie winy.

Z tym że teraz są bardziej niż kiedyś nastawieni na werbunek to racja. U mnie jeszcze kilka lat temu to chodzili, raz dwa razy do roku, a teraz latają 5 - 6 razy w roku.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec, 2016, 09:24 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Czuwający

Odp: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 09:11 »
co chcesz, koniec blisko ;D ;D


Offline ZAMOS

Odp: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 12:04 »
co chcesz, koniec blisko ;D ;D
Od zarania dziejów cywilizacje gdy się rozrosły ponad to co mogły skutecznie kontrolować zawsze się rozpadały i teraz właśnie też tak się dzieje, chodź może przyczyny w części są trochę inne niż dawniej to bywało. Szeroko rozumiana cywilizacja zachodu się rozpada na naszych oczach. Pierwszy też raz w dziejach ludzkości główny hegemon świata czyli USA przegrało walkę gospodarczą z Chinami bez wojny i wydaje się przegrywać też militarnie. Zatem grozi nam wielka wojna Chiny kontra USA i jak się skończy dzisiaj nikt nie wie. Czy to są czasy końca ludzkości. Nie i jeszcze raz nie. Świat bez USA i Chin nadal będzie istniał. Będzie nas dużo mniej, ale ludzkość przetrwa. Miasta zarosną lasy morza się znów zarybią i ziemia pozbawiona znacznej części ludzkości znów ożyje.


Offline Czuwający

Odp: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Czerwiec, 2016, 12:09 »
prorok cy co  ;D ;D mysle jednak ze wizja z MAD MAXA nie grozi nam


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Czerwiec, 2016, 09:08 »
co chcesz, koniec blisko ;D ;D

  Ale czyj , ich czy nasz? :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Czuwający

Odp: Czy ludzie to maszynki do głoszenia?
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Czerwiec, 2016, 09:30 »
kwestia do dyskusji  ;D ;D ;D