NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam!

(1/7) > >>

Korba [Bobo]:
Witam!
Chęć wzięła górę. Jak widzę nie jestem sam wybudzony. Mam za sobą kilkadziesiąt lat bycia świadkiem. Pomijam różne formacje, ale było ich dużo. Na razie poczytam. Wszystko w swoim czasie.

M:

--- Cytat: Korba w 07 Czerwiec, 2016, 13:31 ---Witam!
Chęć wzięła górę. Jak widzę nie jestem sam wybudzony. Mam za sobą kilkadziesiąt lat bycia świadkiem. Pomijam różne formacje, ale było ich dużo. Na razie poczytam. Wszystko w swoim czasie.

--- Koniec cytatu ---

Witaj serdecznie i nie spiesz się. Masz kupę lat za sobą, ale dużo też przed Tobą. Tutaj znajdziesz wiele osób, które na pewno Cię zrozumieją, bo również spędziły w tej organizacji po kilkadziesiąt lat :).

Tadeusz:
Witaj Korba  :)
Jeżeli nick to nie przypadek, postaraj się mocno udzielać mocy na "rozruch" przebudzonych i potrzebujących przebudzenia  :)

Moyses:
Hello Korba!
Dziwne odnoszę wrażenie (subiektywne, nie statystyczne), że 'wysyp grzybów' właśnie mamy.
Coraz częściej, ktoś nowy się loguje i to z niemałym stażem w WTS.
Odnoszę wrażenie, że Polska jest coraz większym kolcem w ciele ciała kierowniczego, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę spadek obecnych w Polsce na Pamiątce rok do roku - to jesteśmy w tej dziedzinie potentatem.

Korba - hmm, ciekawy nick :) :) :)
Gratuluje przejścia progu tego forum!
 

gangas:
Witam, witam. Czy 2016 to rok długodystansowców? Jeśli tak to dobrze. Pozdrawiam. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej