NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam wszystkich choć nie powinienem

(1/7) > >>

Disorder:
Znający informacje spoza oficjalnego "kanału" niemal 3 lata. Wybudzenie przypłacił ciężką depresją wraz z myślami samobójczymi oraz totalną dewastacją zdrowia. Obecny wiek - około 30 lat. W tym momencie tyle o mnie.

M:

--- Cytat: Disorder w 02 Czerwiec, 2016, 23:40 ---Znający informacje spoza oficjalnego "kanału" niemal 3 lata. Wybudzenie przypłacił ciężką depresją wraz z myślami samobójczymi oraz totalną dewastacją zdrowia. Obecny wiek - około 30 lat. W tym momencie tyle o mnie.

--- Koniec cytatu ---

Super, że zdecydowałeś się do nas dołączyć. Wielu z nas ma za sobą ciężką walkę, wielu też zmagało się z depresją (ja również) więc znamy Twój ból :-\. Ale jak to mówią - po deszczu zawsze wychodzi słońce :). Wszystkiego dobrego i czuj się u nas jak najlepiej!

Gorszyciel:
Witaj!

Abba:
Witaj, witaj!
Nie jesteś sam w tym co przeżyłeś.
Współczuję Ci, mnie przebudzenie podobnie kosztowało,
ale dzięki coraz większej grupie braci z podobnymi historiami,
mam coraz więcej sił i optymizmu.
Czuj się tu swobodnie.

Lila:
Witam ciepło :)
Niestety depresja to częsty skutek uboczny bycia w takich organizacjach :( Do mnie się przypałętała gdy jeszcze byłam w wts. Obecność i pisanie na forach, kontakt z żywymi i wyzwolonymi ludźmi, bardzo pomaga i przyśpiesza powrót do normy. Mam nadzieję, że odczujesz to na swojej skórze :)
Czekamy aż się rozkręcisz i zaczniesz pisać ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej