Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do zborów - koniec drukowania kalendarzy na ścianę  (Przeczytany 9720 razy)

Blizna

  • Gość
Odp: List do zborów - koniec drukowania kalendarzy na ścianę
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Czerwiec, 2016, 22:57 »
Gorliwi ŚJ kiedyś opracowywali własne kalendarze kieszonkowe, takie do umawiania się do służby. Zamiast zaznaczać święta normalnie z nazwy to pisali tylko "Dzień wolny od pracy" w danym dniu ;D. Moja żonka miała kiedyś taki.

To już fanatyzm.


Offline M

Odp: List do zborów - koniec drukowania kalendarzy na ścianę
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Czerwiec, 2016, 01:07 »
To już fanatyzm.

Nigdy nie twierdziłem, że my nie byliśmy fanatykami :).


Offline PoProstuJa

Odp: List do zborów - koniec drukowania kalendarzy na ścianę
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Czerwiec, 2016, 01:31 »
Nigdy nie twierdziłem, że my nie byliśmy fanatykami :).

Hi hi - mi się przypomniało jak mi napisałeś, że kiedyś byłeś taki gorliwy w bronieniu Organizacji, że mógłbyś dyskutanta nawet w łeb zdzielić!  ;D

A czy masz jeszcze jakieś przykłady innych swoich fanatycznych zachowań? Może było coś, co Ciebie gorszyło? (np. stukanie się kieliszkami z alkoholem?).
Znam jedną siostrę, co ją kiedyś strasznie zgorszyło jak jeden brat się stuknął kieliszkami ze znajomymi kolegami, a jakieś pół roku czy rok później, to ją wykluczyli ze zboru za nieślubną ciążę!  ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec, 2016, 01:34 wysłana przez PoProstuJa »


Offline pabik

Odp: List do zborów - koniec drukowania kalendarzy na ścianę
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Czerwiec, 2016, 22:27 »
Powód jest prosty - z tej samej przyczyny forsowana jest "zachęta", aby nie zamawiać papierowej wersji literatury, ale przerzucić się na tablety - KASA SIĘ DRAMATYCZNIE KURCZY. Zauważmy, że po śmierci kolejnych członków CK już nie powołuje się nowych, jak to drzewiej bywało. Zwinięcie interesu jest kwestią czasu, choć pewnie jeszcze trochę to potrwa. W pewnym momencie ogłoszą, że "Jehowa zamknął dzieło", a ostatni zgasi światło :D :D :D
Ja w to nie wierzę ;).
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.