BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Rozmowa przy stojaku.

(1/2) > >>

Puszek:
Trafiłem na YouTube ciekawy filmik - rozmowę ze stojakowymi.


Moyses:
wrocek, ul. legnicka, zbór ww-milenijna, ciocia H.Z wymiata, lol; czy ona wie, że jest gwiazdą filmową?

Stanisław Klocek:
Podejrzewam że to początek. Sam nie chcę nagrywać kamerką cyfrową gdzieś w rękawie ukrytą i upubliczniać na kanale YT. Przydałby się do tego współpracownik, a zarazem sponsor w podrzucaniu od stojaka do stojaka (czyt. od domu do domu). Drugim podejrzeniem moim jest to, że gdyby rozwinęli taką działalność inni, to głoszenie ze stojakami by tak szybko zanikło jak szybko się rozwinęło :o ;) .

M:

--- Cytat: Stanisław Klocek w 26 Maj, 2016, 21:06 ---Podejrzewam że to początek. Sam nie chcę nagrywać kamerką cyfrową gdzieś w rękawie ukrytą i upubliczniać na kanale YT. Przydałby się do tego współpracownik, a zarazem sponsor w podrzucaniu od stojaka do stojaka (czyt. od domu do domu). Drugim podejrzeniem moim jest to, że gdyby rozwinęli taką działalność inni, to głoszenie ze stojakami by tak szybko zanikło jak szybko się rozwinęło :o ;) .

--- Koniec cytatu ---

Ja z pewnością będę taką działalność uskuteczniał jak już formalnie opuszczę organizację. Tak długo, aż nie znudzi się im albo mi. A mi się tak szybko nie nudzi 8-)

Anastazy:
Witam forumowiczów. Prowadzę takie rozmowy przy stojaku drugi rok. Jedynym skutkiem jest zmiana harmonogramu - stoją godzinę krócej albo wcześniej przychodzą i wcześniej kończą. Niektórzy nie podają ręki albo wręcz ostentacyjnie się odwracają. Zmiana mojej taktyki z doktrynalnej na nowe światła była skuteczna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej