NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam wszystkich

(1/4) > >>

Terek:
Chciałbym się przywitać ze wszystkimi :)

Jakiś czas temu postanowiłem poszukać nagrań z kongresów oraz różnych materiałów wydawanych przez Świadków,by jeszcze lepiej poznać ich nauki i utwierdzić się w przekonaniu,że są religią prawdziwą.W taki sposób trafiłem na różne strony krytyczne,a także na to forum.I chociaż część zarzutów to doszukiwanie się problemu tam,gdzie go nie ma,to jednak uświadomiłem sobie,że wiele z nich ma mocne potwierdzenie w faktach.Szczególnie poraził mnie ogrom kłamstwa i hipokryzji,zmienianie Biblii,fałszywe proroctwa,a także Wasze historie.Po wielu miesiącach przemyśleń stwierdzam,że jestem pewien,iż nie jest to religia,która podoba się Bogu.Prawdę mówiąc nie uważam żeby jakakolwiek religia podobała się Bogu.
Czytając to forum widzę,ze wielu z Was ma podobne przemyślenia.I podobnie jak ja uważa,że Jezus nie założył żadnej zorganizowanej religii,że można być jego naśladowcą oraz podobać się Bogu nie należąc do żadnego kościoła czy organizacji.Właśnie to jest główny powód mojej rejestracji - chęć lepszego poznania osób,które mają taki sam pogląd na te kwestie :)

Pozdrawiam

NiepokornaHadra:
Witaj, pozdrawiam Cię serdecznie

matus:
Hej ho!

I nie przejmuj się ewangelizatorami i fanatykami.

agent terenowy:
Hejka :)

MartaW:
Witaj!

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej