Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Absurdalne "zalecenia" organizacji  (Przeczytany 7747 razy)

Offline Lila

Odp: Absurdalne "zalecenia" organizacji
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Maj, 2016, 22:56 »
CK kazało napominać współbraci. A sposób w jaki ktoś to robi to już inna sprawa. Ale poniżania w organizacji nigdy dosyć. Bo jeszcze ktoś pomyśli że organizacja go docenia i w pióra obrośnie :o. Złośliwa ironia także jest jak najbardziej na miejscu, pomoże przestraszyć głosiciela przed próbą zadbania o własne zdrowie i szczytny cel wyznaczony przez CK odstawić na drugi plan.  >:(

Ironia jest zazwyczaj domeną ludzi inteligentnych. Niestety w organizacji częściej mamy do czynienia po prostu z grubiaństwem i chamstwem.


Offline TomBombadil

Odp: Absurdalne "zalecenia" organizacji
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Maj, 2016, 10:08 »
To zmienię wątek,bo siostra przypomniała mi bzdurną radę ze zgromadzenia letniego 2015,że mamy naśladować Jehowę i Zosię i Piotrusia.
Miała wizytę pasterską i zapytała starszych ,czy pozwolą jej jak poprzestanie na Jehowie i Jezusie, a o filmikach z Piotrusiem to jej starszej osobie niech odpuszczą. No po prostu bomba!


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Absurdalne "zalecenia" organizacji
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Maj, 2016, 15:20 »
To zmienię wątek,bo siostra przypomniała mi bzdurną radę ze zgromadzenia letniego 2015,że mamy naśladować Jehowę i Zosię i Piotrusia.

Jak w czwartek na zebranie mnie wywiało, był punkt z filmikiem o Piotrusiu (coś o bieganiu na sali), prowadzący rzecze "naśladujmy Piotrusia....", a dzieci z którymi przeprowadzał wywiad zgodnie"nnnniiiiiieeeeeee...". Jak widać nie tylko nam wydaje się to dziwne
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>