Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Logo JW. w Białym Domu  (Przeczytany 4126 razy)

Offline Lila

Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Maj, 2016, 22:26 »
Poczytuję to za błogosławieństwo, że się wylogowałam przed epoką logo :)


John Kovalsky

  • Gość
Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Maj, 2016, 11:00 »
Ja myślę że oni powinni się jeszcze zgłosić do papy smerfa. Z tego co widziałem w filmie o smerfach to jest możliwość żeby księżyc był niebieski. Na tym tle pierdyknąć napis jw.org... Coś pięknego. Cały świat by to widział i nie trzeba by było głosić.

Z drugiej strony taki jeden co to kiedyś ukradł księżyc jeszcze żyje ;)


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Maj, 2016, 07:10 »
W takim razie, pewnie teraz jest bohaterką zboru.

Gwoli sprawiedliwości, taka manifestacja wierzeń nie jest domeną wyłącznie ŚJ  :-\ Znam takich, co to przed ustawką na meczu chowają wielkie na pół klaty złote krzyże, a po mordobiciu dalej się z nimi dumnie obnoszą.  :(

Inną sprawą jest to, że sami w swoich wydawnictwach noszenie krzyżyków, medalików, itp stawiają katolikom jako zarzut. A ty masz...sami noszą "biżuterię"  ;D i to wątpliwej urody  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Maj, 2016, 07:39 »
Nie wiem czemu, ale mi to trąci fotomontażem. ;)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline M

Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Maj, 2016, 08:22 »
Nie wiem czemu, ale mi to trąci fotomontażem. ;)

Nie wygląda to na fotomontaż, szczególnie że jest cały materiał wideo z tego wydarzenia, oglądałem go i nie budzi zastrzeżeń.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Maj, 2016, 08:25 »
Nie wygląda to na fotomontaż, szczególnie że jest cały materiał wideo z tego wydarzenia, oglądałem go i nie budzi zastrzeżeń.
A, to co innego. :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Maj, 2016, 10:42 »
jeszcze niedawno noszenie ubrań z jakimiś nieokreślonymi znakami, a już z takim Hello Kiti było źle postrzegane, jak kult jednostki. Uczulali by unikać ubierania się tak zwłaszcza do służby, widać św logo to nie dotyczy.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj, 2016, 10:47 wysłana przez NiepokornaHadra »
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Logo JW. w Białym Domu
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Maj, 2016, 11:28 »
Reklama mimo wszystko wyśmienita, Barak Obama i jw.org na piersi, myślę że każdy kto oglądał te pośmiertne wręczanie medalu, jeżeli nie był na tej stronie to teraz już to zrobił. Jeżeli poszukuje właśnie Boga, to może go ta strona "chwycić". I nie puści, dojdą bracia z bombą miłości, oklaski, ktoś poczuje się jak" gwiazda" i chrzest "murowany"( murowany od razu skojarzyło mi się z masonami bo przecież  mason=murarz) ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission