FORUM W DZIAŁANIU > CENTRUM EDUKACJI I OBYWATELSKICH INICJATYW SPOŁECZNYCH

Wizyta w kancelarii Prezydenta RP w Warszawie - 12 maja 2016

<< < (25/26) > >>

KaiserSoze:

--- Cytat: Gorszyciel w 09 Wrzesień, 2016, 18:37 ---To może warto byłoby ukraść Arabom nazwę, bo ładniej się nazywa :P Okazuje się, że takie samy komitety są w Strefie Gazy i w Afganistanie :P

--- Koniec cytatu ---

Arabska nazwa zdecydowanie ładniejsza, fakt.

Efektmotyla:
Rano pijąc z wolna kawę dostrzegłem że w tym wątku wczoraj minął rok (365dni) od ostatniego wpisu  :(

Klikam i nawet pojawił się komunikat  :) Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Mam pewność że chcę tu odpowiedzieć:   Czy 22.09.2017 roku rozważamy udanie się do kancelarii Prezydenta?

Proponuję taki oto scenariusz: Delegacja w składzie Stanisław+.... przed manifestacją jedzie do Kancelarii Prezydenta samochodem osobowym z asystą lawety. Następne przystanki to TVP,TVN,WYBORCZA   z oficjalną informacją że złożono w Kancelarii prezydenta pismo-prośbę o przyśpieszenie prac oraz informację o manifestacji.

Cały dzień od rana może być bardzo pracujący i owocny. Czyż to wielki wysiłek aby poszczególne stacje czy redakcje pojechały za delegacją dalej?

Ludzka i dziennikarska ciekawość powinna być na tyle silna.   Dopiero na deser manifestacja być może w towarzystwie dziennikarzy. Chociażby z ukrycia będzie sukcesem.

W dniu manifestacji oczywiści powinna udać się kampania informacyjna za pomocą ulotek w miejscach ,,przystanków".

Irena:
2018 sobie leci a ja chciałabym spytać czy temat sie ruszył? Jest jakaś wymiana pomiędzy centrum a Kancelaria? Nie ukrywam-rzadna krwi jestem a na ostracyzm i pedofilie to by chyba paragrafy sie znalazły? Włączyć temat to programu wesołe - jak rozpoznać sekty, jak wciągają, jak i gdzie sie bronić....Jakby sie chciało im pomyśleć to by pare rzeczy można było wymyślić i wdrożyć....może lobbing za słaby? Może trzeba koalicjantów szukać?
Wyszło jak "ciocia dobra rada" ale kto mnie zna wie ze to objaw zaangażowania...
Rada bym usłyszeć co sie dzieje. Dziekuje.

Barszcz:
Biorąc pod uwagę buble prawne produkowane przez obecną ekipę na topie (politycznym oczywiście), może to i dobrze, że się nie wiele dzieje??

Kiedyś zastanawiałem się czy nie pozwać Towarzystwa, za odstręczanie od studiów. Ale jakoś mi przeszło :)

gedeon:

--- Cytat: Irena w 03 Luty, 2018, 22:04 ---2018 sobie leci a ja chciałabym spytać czy temat sie ruszył? Jest jakaś wymiana pomiędzy centrum a Kancelaria? Nie ukrywam-rzadna krwi jestem a na ostracyzm i pedofilie to by chyba paragrafy sie znalazły? Włączyć temat to programu wesołe - jak rozpoznać sekty, jak wciągają, jak i gdzie sie bronić....Jakby sie chciało im pomyśleć to by pare rzeczy można było wymyślić i wdrożyć....może lobbing za słaby? Może trzeba koalicjantów szukać?
Wyszło jak "ciocia dobra rada" ale kto mnie zna wie ze to objaw zaangażowania...
Rada bym usłyszeć co sie dzieje. Dziekuje.

--- Koniec cytatu ---

Sprawa została przekazana przez Kancelarię Prezydenta RP do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej