FORUM W DZIAŁANIU > CENTRUM EDUKACJI I OBYWATELSKICH INICJATYW SPOŁECZNYCH

Ulotki poszły w teren

<< < (8/9) > >>

Blizna:
A skąd wiesz że oni wiedzą? Jakie są komentarze?

Iza:
osoby, ktore maja z nami kontakt mowia,ze podostawali juz ulotki ( poczta je roznosi  ;D )  , wywołuja sporo konsternacji. SJ nie są zachwyceni,że muszą się z służbie z niewygodnych faktów tłumaczyć ( o których wielokrotnie sami nie mieli pojęcia)
najczęściej więc mówią po prostu,że to kłamliwe oszczerstwa odstępców :o

Anastazy:

--- Cytat: Blizna w 01 Czerwiec, 2016, 19:58 ---A skąd wiesz że oni wiedzą? Jakie są komentarze?

--- Koniec cytatu ---
Wiedzą, wiedzą. Po prostu próbowałem je im wręczyć. Mnie ciekawi, czy takie incydenty przy stojaku mają swój dalszy ciąg na zebraniach czy raportach.

NiepokornaHadra:

--- Cytat: Iza w 01 Czerwiec, 2016, 20:07 ---osoby, ktore maja z nami kontakt mowia,ze podostawali juz ulotki ( poczta je roznosi  ;D )  , wywołuja sporo konsternacji. SJ nie są zachwyceni,że muszą się z służbie z niewygodnych faktów tłumaczyć ( o których wielokrotnie sami nie mieli pojęcia)
najczęściej więc mówią po prostu,że to kłamliwe oszczerstwa odstępców :o

--- Koniec cytatu ---

"oszczerstwa odstępców", chyba najbardziej uniwersalna odpowiedź, na wszelkiego rodzaju pytania.

Iza:

--- Cytat: NiepokornaHadra w 01 Czerwiec, 2016, 22:39 ---"oszczerstwa odstępców", chyba najbardziej uniwersalna odpowiedź, na wszelkiego rodzaju pytania.

--- Koniec cytatu ---
pozostaje nadzieja ,ze mimo wszystko to, co się o uszy obije , zostanie w umyśle, i kiedyś zaowocuje chęcią sprawdzenia czy konfrontacji.
Ostatecznie sama jesze nie tak dawno byłam zdecydowana wszelkiej maści odstępców unikać jak zarazy.
a tu, masz ...  :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej