Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?  (Przeczytany 16569 razy)

Offline Roszada

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Maj, 2016, 10:18 »
Popieram inicjatywę WYKLUCZANIA trolli z forum!  ;D (czyli ostracyzm nie zawsze jest taki zły!  ;D )
No to byśmy się musieli już dawno rozstać, bo mnie nie raz nazywano trolem za to że wklejam.
A Ty też musisz uważać, by Cię nie zaliczono. ;)


Offline Roszada

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Maj, 2016, 10:19 »
Nie ponoć, tylko zbieżność DNA szympansa i człowieka to 99 procent.
Zawsze z kimś musi mieć najwięcej, a z kimś najmniej.
A z tymi 99 procentami to nie wiem, toś znawczyni. Choć źródła nie podałaś. :-\


Blizna

  • Gość
Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Maj, 2016, 10:43 »
Zwyczajna wikipedia.
Wiem, że niektórzy nie poważają.
Ale niesłusznie.
Podaje źródła, każdy może zbadać sam.
"Czy tak się rzeczy mają".


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Maj, 2016, 11:22 »
Popieram inicjatywę WYKLUCZANIA trolli z forum!  ;D (czyli ostracyzm nie zawsze jest taki zły!  ;D )

Z wieloma osobami na tym forum prowadziłam czasem zacięte dyskusje, ale przynajmniej były to dyskusje i podawane były argumenty.

Natomiast posty tomka_s ograniczające się do (bardzo często) głupawych, jednozdaniowych docinków nawet świętego mogą wyprowadzić z równowagi! Zero argumentów, często zero sensu w wypowiedzi, ale docinek musi być! No i dodatkowo nabija się duża ilość postów. Również się zastanawiam dlaczego takie zachowanie jest TAK DŁUGO tolerowane na forum bez żadnych konsekwencji?!  :o
Nie zawsze administratorzy wszystko czytają. Jeśli kogoś, czyjaś wypowiedź uraziła, to zawsze można ją zaraportować.  Wtedy jest ona widoczna dla obsługi forum zaraz po zalogowaniu i można podjąć jakieś kroki. Prosiłbym o korzystanie z tej funkcji, znacznie ułatwi to i przyspieszy wychwycenie tzw: trola i pomoże w szybszym zrobieniu porządku.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline PoProstuJa

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Maj, 2016, 23:10 »
No to byśmy się musieli już dawno rozstać, bo mnie nie raz nazywano trolem za to że wklejam.
A Ty też musisz uważać, by Cię nie zaliczono. ;)

Z trollami jest jak z bakteriami - niektóre są pożyteczne  ;D

Ty Roszada jesteś takim pożytecznym trollem merytorycznym.  ;)
 Jak się komuś nie zechce sięgać po Twoją książkę, w pdfie, to znajdzie na forum wiadomości z niej rozbite na poszczególne atomy  ;D

A jeśli chodzi o mnie, to sama się dziwię (odkąd podpadłam Gedeonowi), że jeszcze nie mam zablokowanego konta  ;D Widocznie wyznaje on filozofię, że na forum przez jakiś czas może razem dojrzewać pszenica z chwastami  ;D

P.S. Niektóre "chwasty" też są pożyteczne  ;D

Nie zawsze administratorzy wszystko czytają. Jeśli kogoś, czyjaś wypowiedź uraziła, to zawsze można ją zaraportować.  Wtedy jest ona widoczna dla obsługi forum zaraz po zalogowaniu i można podjąć jakieś kroki. Prosiłbym o korzystanie z tej funkcji, znacznie ułatwi to i przyspieszy wychwycenie tzw: trola i pomoże w szybszym zrobieniu porządku.

A jak się raportuje takie posty? Co się zaznacza i gdzie?


Offline gedeon

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Maj, 2016, 23:16 »


A jeśli chodzi o mnie, to sama się dziwię (odkąd podpadłam Gedeonowi), że jeszcze nie mam zablokowanego konta  ;D Widocznie wyznaje on filozofię, że na forum przez jakiś czas może razem dojrzewać pszenica z chwastami  ;D

P.S. Niektóre "chwasty" też są pożyteczne  ;D

A jak się raportuje takie posty? Co się zaznacza i gdzie?

Z tym podpadnięciem to już nie przesadzaj..... ;D ;D ;D już takich restrykcji tu nie wprowadzamy. Masz swoje zasady których sie trzymasz i wszystko jest ok. No powiedz że chcesz abym Cię pochwalił.....to pochwalam. ;D ;D ;D


Offline M

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Maj, 2016, 23:16 »
A jak się raportuje takie posty? Co się zaznacza i gdzie?

W prawym dolnym rogu każdego postu jest opcja "Zgłoś do moderatora".


Offline PoProstuJa

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #52 dnia: 11 Maj, 2016, 23:24 »
Z tym podpadnięciem to już nie przesadzaj..... ;D ;D ;D już takich restrykcji tu nie wprowadzamy. Masz swoje zasady których sie trzymasz i wszystko jest ok. No powiedz że chcesz abym Cię pochwalił.....to pochwalam. ;D ;D ;D

Łał - pochwalasz mnie Gedeonie?!  Dziekuję bardzo! :D
  A za cóż to mnie taki zaszczyt spotkał?  ;D

W prawym dolnym rogu każdego postu jest opcja "Zgłoś do moderatora".

A rzeczywiście jest taki napis - nie zauważyłam go wcześniej, bo jest mały i niebieski!  ;D ;D ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Maj, 2016, 23:26 »
A rzeczywiście jest taki napis - nie zauważyłam go wcześniej, bo jest mały i niebieski!  ;D ;D ;D
No ja to daltonista chyba jestem. Dla mnie to on jest czarny :o
Ps. No może taki ciemno siwy, prawie czarny  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gedeon

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #54 dnia: 11 Maj, 2016, 23:29 »
Łał - pochwalasz mnie Gedeonie?!  Dziekuję bardzo! :D
  A za cóż to mnie taki zaszczyt spotkał?  ;D

A rzeczywiście jest taki napis - nie zauważyłam go wcześniej, bo jest mały i niebieski!  ;D ;D ;D

O co Tobie biega, przecież Jesteś Nasza....... forumowa. ;D ;D ;D


Offline PoProstuJa

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #55 dnia: 11 Maj, 2016, 23:41 »
O co Tobie biega, przecież Jesteś Nasza....... forumowa. ;D ;D ;D

Aha... o to chodzi...  ;D ;D ;D

Odkąd moje wypowiedzi stały się bardziej krytyczne wobec WTS, to też poczułam większy szacun wobec mojej osoby ze strony innych forumowiczów!  ;D ;D ;D



Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Maj, 2016, 07:16 »
No ja to daltonista chyba jestem. Dla mnie to on jest czarny :o
Ps. No może taki ciemno siwy, prawie czarny  ;D

Nemo nie dyskutuj z kobietą o kolorach  ;D
To się może źle skończyć  ;)
My widzimy 3 podstawowe, w rozszerzonej wersji 16 (jak Windows 3.1)  :D
A one...MILIONY!!!  :)

Aha... o to chodzi...  ;D ;D ;D
Odkąd moje wypowiedzi stały się bardziej krytyczne wobec WTS, to też poczułam większy szacun wobec mojej osoby ze strony innych forumowiczów!  ;D ;D ;D

No chyba jednak nie  :)
Czytam Twoje posty od początku  :) i zauważam różnicę w uzasadnianiu twierdzeń - teraz jest ono bardziej merytoryczne, poparte często doświadczeniami. Wcześniej bywało bardziej emocjonalnie  :)
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline gedeon

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Maj, 2016, 07:43 »
Aha... o to chodzi...  ;D ;D ;D

Odkąd moje wypowiedzi stały się bardziej krytyczne wobec WTS, to też poczułam większy szacun wobec mojej osoby ze strony innych forumowiczów!  ;D ;D ;D

Ja myślę, że Jesteś sobą, czy Jesteś krytyczna czy nie, nie ma to znaczenia, piszesz tak jak czujesz zachowując zasady. ZStałas sie częścią naszej forumowej społeczności i czasami Twoje zdanie przeciwne jest bardzo cenne.  ;D ;D ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Maj, 2016, 09:36 »
Nemo nie dyskutuj z kobietą o kolorach  ;D
To się może źle skończyć  ;)
My widzimy 3 podstawowe, w rozszerzonej wersji 16 (jak Windows 3.1)  :D
A one...MILIONY!!!  :)

 ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline PoProstuJa

Odp: Dlaczego pozwala się na wywyższanie nad innymi?
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Maj, 2016, 17:25 »
Nemo nie dyskutuj z kobietą o kolorach  ;D
To się może źle skończyć  ;)
My widzimy 3 podstawowe, w rozszerzonej wersji 16 (jak Windows 3.1)  :D
A one...MILIONY!!!  :)

Ja już wiem czemu komplet tuszy do drukarki składa się maksymalnie z 4 kolorów - żeby faceci mogli je kupować sami, bez pomocy żony!  ;D

To i tak dobrze, że facet z tej grafiki co zamieścił Nemo rozróżnia aż tyle kolorów! Mój mąż ma problem z odróżnieniem czerwonego od różowego  ;D
Chciałam kiedyś mu zlecić zakup pościeli w kolorze amarantowym... ale szybko ugryzłam się w język  ;D