BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Czy Ciało Kierownicze jest nieomylne?

<< < (21/22) > >>

dziewiatka:
Cel jest jasny i metoda sprawdzona.Jest coraz więcej ataków na WCK za ich postępowanie ,sprawa pedofilii. W ostatnich kilku latach wywrócili większość głównych nauk, to metoda by nie ponosić kosztów takiej operacji.Oni tylko badają to Bóg pozwala dojść do takich wniosków Oni są tylko narzędziem o którym mówi Biblia w księdze Daniela,gdy mówi o wnikliwych.Widocznie Bóg chce by na ten czas było takie zrozumienie z Oni pokornie się  temu poddają.To jest typowe przeniesienie kosztów po za zarząd,teraz wy szeregowi członkowie i kierownicy niższego szczebla się gimnastykujcie by to innym wytłumaczyć.Czy moje myślenie jest poprawne nie wiem,żeby to sprawdzić należało by zadać by pytanie towarzystwu o nowe światła,jeżeli odpowiedź była by przedrukiem tego osławionego fragmentu to pewnie tak.

sawaszi:
Pewien starszy zboru tak mnie powiedział "Ciało Kierownicze to także ludzie niedoskonali , po Armagedonie zostaną otwarte "nowe zwoje" i nastąpi nowy etap rozwoju duchowego , organizacja cały czas idzie do przodu i się rozwija, nie ufaj ludziom , zaufaj Bogu bo tylko ON jest doskonały i ma plan " .
Napisałem to - bo ; tak mnie kiedyś nauczano (w zborze) .

Nadaszyniak:

--- Cytat: sawaszi w 17 Luty, 2019, 17:00 ---Pewien starszy zboru tak mnie powiedział "Ciało Kierownicze to także ludzie niedoskonali , po Armagedonie zostaną otwarte "nowe zwoje" i nastąpi nowy etap rozwoju duchowego , organizacja cały czas idzie do przodu i się rozwija, nie ufaj ludziom , zaufaj Bogu bo tylko ON jest doskonały i ma plan .
Napisałem to - bo ; tak mnie kiedyś nauczano (w zborze) .
--- Koniec cytatu ---
pogrubienie osobiście dodałem
Sawaszi: Dobrze Tobie odpowiedział tylko zapomniał dodać słowo: UPADKU

sawaszi:

--- Cytat: Nadaszyniak w 17 Luty, 2019, 19:04 ---pogrubienie osobiście dodałem
Sawaszi: Dobrze Tobie odpowiedział tylko zapomniał dodać słowo: UPADKU

--- Koniec cytatu ---


A kiedy ten "upadek" (Twoim zdaniem) nastąpi ?
Bo ja tak radykalnie nie podchodzę do tego tematu (  :() .
Może "światło nowe" rozświetli umysły "towarzystwa WTS" i pokochają 'innowierców' - oto jest pytanie ?? .

Nadaszyniak:

--- Cytat: sawaszi w 17 Luty, 2019, 19:29 --- A kiedy ten "upadek" (Twoim zdaniem) nastąpi ?
Bo ja tak radykalnie nie podchodzę do tego tematu (  :() .
Może "światło nowe" rozświetli umysły "towarzystwa WTS" i pokochają 'innowierców' - oto jest pytanie ?? .
--- Koniec cytatu ---

Sawaszi: kiedy spojrzysz na okres nowożytny sekty (Ww), można delikatnie powiedzieć, że ''UPADEK'' SEKTY(Ww) zaznaczyłem cudzysłowem, w moim przekonaniu to 1975 rok, który szybko ucichł ale wyznawców wielu opuściło sektę, kolejny "UPADEK'' to Królewska Komisja Australijska oraz wiele powołań Niebiańskich , chociaż przybywa jej drogą ciernistą wielbicieli, UPADEK tzn. nie jej UNICESTWIENIE, tylko mocno  poruszonej jej  fundamentów-(to osobiste stwierdzenie)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej