DYSKUSJE DOKTRYNALNE > NEUTRALNOŚĆ

Znów 'bestia' ONZ w obronie Towarzystwa Straznica

(1/4) > >>

Roszada:
Coś te działania Towarzystwa idą w parze z ONZem.

Raport Komitetu Praw Człowieka ONZ: Rosyjska ustawa o przeciwdziałaniu ekstremizmowi wymierzona przeciwko Świadkom Jehowy

https://www.jw.org/pl/wiadomo%C5%9Bci/wiadomo%C5%9Bci/regiony/rosja/onz-prawa-czlowieka-raporty-jw-atak/

Nawet chwalą się tym.
Trzeba będzie wkrótce zmienić naukę, że ONZ jest naszym obrońcą a nie bestią. ;D

--- Cytuj ---W marcu [2015] władze rosyjskie całkowicie zablokowały import literatury religijnej Świadków Jehowy, również tych publikacji, które wcześniej rosyjskie sądy uznały za pozbawione wszelkich znamion ekstremistycznych. W lipcu urzędnicy zaczęli uniemożliwiać wwożenie Biblii wydawanych przez Świadków Jehowy w języku rosyjskim. Ponadto w tym samym miesiącu Federacja Rosyjska stała się jedynym krajem na świecie, który zdelegalizował oficjalny serwis internetowy Świadków Jehowy — jw.org. W listopadzie odmówiono im także zgody na import Przekładu Synodalnego Biblii, powszechnie używanego w Rosji przez wyznania chrześcijańskie — w tym przez Rosyjski Kościół Prawosławny.
--- Koniec cytatu ---

Tadeusz:
Ot chichot losu... ;D
Największy wróg, krwawa bestia, staje się przyjacielem i obrońcą uciśnionych  ;D
Że tez redaktorom WTS-u nawet klawisz w komputerze nie zadrży gdy piszą raz tak a raz siak o ONZ-cie  :-\

Roszada:

--- Cytat: Tadeusz w 15 Kwiecień, 2016, 11:28 ---Ot chichot losu... ;D
Największy wróg, krwawa bestia, staje się przyjacielem i obrońcą uciśnionych  ;D
Że tez redaktorom WTS-u nawet klawisz w komputerze nie zadrży gdy piszą raz tak a raz siak o ONZ-cie  :-\

--- Koniec cytatu ---
Ale ani słowem nie wspomnieli, że to oni się zwrócili do ONZ.
Tak jakby ONZ sam wyszukiwał, gdzie się komu dzieje krzywda i wypytywał, czy ktoś wam nie bruździ tu i tam czy siam. :)

Roszada:
Ciekawe czy nie pojawi się z czasem interpretacja, że to Jehowa posługuje się ONZ aby dobrze się działo ŚJ.
Ale jeśli tak,. to po co Jehowa dopuszcza do tych trudnych sytuacji dla ŚJ, a później organizuje bestię by im pomagała. :)
Pogubić się w tym idzie. :-\

To węzeł gordyjski dla mnie. ;)

Tazła:

  Nie ma co się dziwić, błysnęło nowe światło, a może nawet zaświeciło na dłużej, przyjrzeli się lepiej potworowi i dostrzegli w nim przyjaciela.

A tak poważnie, nic mnie już nie jest w stanie zdziwić. Będąc u rodziców słyszałam jak matka mówiła do brata.....pamiętaj mnie zapisać....
Pytam na co, na kolejkę do lekarza? Rżnę głupa, a wiem że jadą na zebranie. Mama mi odpowiada że na publikację. Hmm a to co teraz macie na kartki? zapytałam.
Odpowiedziała że jest kryzys i ciężko dla wszystkich nadrukować to ogromne koszty. Pytam jej....za komuny ile dawałaś owocu? Ona mi na to...a co tam dawałam, jak wszyscy grosze. Zgadza się, drążę dalej temat, a dostawałaś że ciężko było donieść do domu. Teraz dajesz 100zł albo i więcej, a musisz się zapisać bo nie dostaniesz nic. Jak to się ma , co tam oni w USA jakieś hulanki swawole odwalają za waszą kasę.
Na te słowa usłyszałam ...nie bliźnij. Sorry, ale ja mówię o zwykłych śmiertelnikach jak każdy z nas, a nie o Bogu.I na tym był koniec mojej wizyty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej