BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Przebudzony

<< < (3/4) > >>

Liberal:

--- Cytat: bernard w 20 Kwiecień, 2015, 17:54 ---Wychwalalem Boga gdyz uwazam ze bez Jego pomocy bardzo trudno wyjsc z sideł Straznicy.

--- Koniec cytatu ---

Serio?
Ja wyszedłem :)

Roszada:
Jak widzę to user o nicku Fedorowicz jest wierzącym. Nie wiem do jakiej denominacji należy i czy w ogóle należy, ale nie widać z jego wypowiedzi aby był ateistą.
Ma w swym podpisie KRK ale to nie musi oznaczać zaraz jego przynależności czy identyfikowania się.
Nie spierajmy się zatem, czy chwalić Pana czy nie.
Liberale Bernard za Twoje odejście też pewnie by chwalił Pana jako praprzyczynę ;).

R2D2:
każdy jest inny, każdy inaczej wyszedł, każdy MA PRAWO do innego zdania ;) Ale w tym nasza siła :) I w tym najwiekszy UROK, gdybysmy wszyscy byli identyczni, rozmowa nie miałaby sensu.
Tylko dlatego że jesteśmy inni, mamy inne poglądy, inne zdania, rozmowa jest ciekawa i w ogóle możliwa :)


Więc chwalić Pana, że jesteśmy inni :)

Ariana:

--- Cytat: R2D2 w 20 Kwiecień, 2015, 18:04 ---każdy jest inny, każdy inaczej wyszedł, każdy MA PRAWO do innego zdania ;) Ale w tym nasza siła :) I w tym najwiekszy UROK, gdybysmy wszyscy byli identyczni, rozmowa nie miałaby sensu.
Tylko dlatego że jesteśmy inni, mamy inne poglądy, inne zdania, rozmowa jest ciekawa i w ogóle możliwa :)


Więc chwalić Pana, że jesteśmy inni :)

--- Koniec cytatu ---




Tylko ktorego Pana tu chwalic?
Ja (i biblia) znamy wielu Panow..

Moze niech zatem kazdy chwali swojego;)

bernard:
Prawdziwy PAN jest tylko jeden ,bo prawda moze byc tylko jedna  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej