Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: POSZUKIWANY, POSZUKIWANA - PUBLIKACJE, FILMY, WYPOWIEDZI, LISTY, LINKI, ZDJĘCIA,  (Przeczytany 3731 razy)

Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Nie jestem pewien czy taki temat istniał / istnieje czy też nie. Jeśli tak, to niech moderator skasuje a jeśli nie, to może warto przypiąć taki wątek u góry.

POSZUKIWANY, POSZUKIWANA - PUBLIKACJE, FILMY, WYPOWIEDZI, LISTY, LINKI, ZDJĘCIA, GRAFIKI

Wątek zbiorczy dla wszystkich którzy akurat prowadzą z kimś debatę na temat organizacji i szukają ''na szybko'' fragmentów publikacji, broadcastingów, filmów, zdjęć, grafik, linków, wypowiedzi Ciała Kierowniczego - generalnie wszystkie życzenia. Do tego nieśmiało sugeruje żeby wszystkie prośby o ''oryginalna zawartość'' wrzucać tutaj, będzie to taka IPN'owska teczka że wszystkimi smaczkami przydatnymi w bitwach na argumenty.

Sam dla przykładu zacznę a następnie wmieszam się w tłum - poszukuje broadcastingu w którym Ciało Kierownicze chwali braci Afrykanów za to że ochoczo i hojnie wspierają finansowo organizacje pomimo tego że mają ciężkie warunki oraz muszą chodzić wiele kilometrów na Salę Królestwa.

Jeśli znajdzie się coś gdzie będzie jeszcze lepiej widoczne jak CK siedzi w Nowym Jorku i nagrywa filmiki za kasę głosicieli którzy nie mają co włożyć do garnka - tym lepiej i bardziej się przyda. Dawajcie jak najwięcej. Z góry dzięki ;)
gedeon: kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień, 2017, 16:13 wysłana przez gedeon »
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Światus

Poszukuję PDF "Imię Boże, które pozostanie na zawsze".
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?



Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Film który w tym odcinku tak pasuje do systemu WTS , jakby był przygotowany z myślą u wybudzających się Świadkach Jehowy lub innych systemów manipulacji ludźmi .
Marian zakłada unie sąsiedzką , wszystko idzie idealnie ale Kiepski wyczuwa interesowność Paździocha .
To trzeba zobaczyć :D
ale aluzję zrozumieją tylko wybudzający się lub wybudzeni.

Znalazłem na IPLA (z reklamami ok. 23 minuty ) - ODC.185 - "KORUMPCJA"

http://www.ipla.tv/Swiat-wedlug-kiepskich-odcinek-185/vod-24023

Oj pasuje ten odcinek  niestety do środowiska zborowego , pasuje  i daje do myślenia :o .
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
W załączniku zapodaję przykładowy kolaż jaki można by komuś podrzucić podczas dyskusji. Nawet tak po prostu żeby rozmówca zaczął patrzeć na niektóre sprawy inaczej. Zdjęcia z internetu ale składak mojego autorstwa, osobiście gdybym coś takiego zobaczył parę lat temu to by mnie tknęło. Wielu rzeczy świadkowie Jehowy nie wiedzą bo nikt im nawet nie wspomniał że mogą w dany sposób w ogóle pomyśleć.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień, 2016, 20:26 wysłana przez Trzecia Owca »
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
UWAGA, szukam ludzi mających konto na facebookowej grupie Forum Tower. Trzeba ogłosić im pewną niesamowitą nowinę, proszę o pisanie kto mógłby się zgodzić na kooperację. Sam bym to zrobił ale mam tam permanenty zakaz wstępu ze wszystkich posiadanych przeze mnie kont. PILNE !
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Trzecia Owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 48
  • Polubień: 164
  • wielka tajemnica wiary: złote, euro i dolary
Witam, mam wielką prośbę, zwłaszcza do osób posiadających duże zbiory papierowej literatury. Otóż, potrzebuję skanów/zdjęć/rycin z książek i strażnic które przedstawiają ludzi ze świata. Wiadomo - światus czyli ubrany w łachy, z brodą, palący, pijący, ćpający, uprawiający hazard, bijący żonę, z wrogim grymasem na twarzy - im gorzej przedstawiony tym lepiej. Chcę jak najwięcej obrazków przedstawiających ludzi ze świata w niekorzystnym świetle. I dla kontrastu też możecie podrzucić wzorowego świadka - ułożonego, ładnie ubranego, uczesanego, uśmiechniętego.
gedeon:kolor czerwony.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień, 2017, 16:18 wysłana przez gedeon »
Jestem bratem strasznym na usługach Strasznicy


Offline Roszada

To trzeba sobie na jw.org pooglądać.
Myślisz, że na Twoje zamówienie ktoś będzie sypać rękawa obrazkami.
Ty będziesz to robić jak znajdziesz:

tu masz publikacje od 2000, ale z obrazkami od 2009, a pojedyncze wcześniej też:
https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/