BYLI... OBECNI... > ŚWIADKOWIE JEHOWY W MEDIACH

Jehovah's Witnesses and Child Abuse - Is there a problem? - Cedars napisy pl

(1/6) > >>

pywack:
Witam.
Tydzień temu obejrzałem dokument z kanału na youtube John Cedars podsumowujący problem pedofilii u Świadków. Uważam, że ilość pracy oraz zaangażowanie jakie musiał włożyć autor w sfinalizowaniu tego przedsięwzięcia zasługuje na to, aby dotarł do szerszego grona odbiorców niż tylko do tych władających językiem angielskim. Ze względu na to, że uważam film ten za wybitne dzieło zasługujące na nagrodę, zaraz po obejrzeniu zdecydowałem się przetłumaczyć i dodać napisy po polsku do tego filmu. Myślę, że ktokolwiek obejrzy nie będzie zawiedziony, no chyba, że skalą problemu. Jest to moje pierwsze tak duże przedsięwzięcie związane z tłumaczeniem więc proszę o wyrozumiałość, ale konstruktywna krytyka jak najbardziej wskazana :).

Zachęcam do obejrzenia. Warto!

Pozdrawiam

Baran:
Świetna robota PYWACK. To jest bardzo dobry film, oglądałem go parę dni temu. Wzbudza emocje i pokazuje niewrażliwość CK na problem. Jak to jednostka nie ma żadnego znaczenia dla systemu i jak rydwan rozjeżdża każdego który stanie mu na drodze.

Tadeusz:
Przerażające  >:( >:( >:(
Zabrakło mi słów  :(
Nic ponad to, co napisane...Tylko na tyle stać członka cielska kierowniczego...Tylko tyle w nim empatii dla ofiar... >:(

od-nowa:
Pywack Witaj  :)
Dzięki za wstawienie tego filmu na to Forum. 

M:
Kawał dobrej roboty! Powiedz, czy mogę pobrać te napisy i wstawić je bezpośrednio do filmu (zrobić tzw. "hard-suba")? Napisy na Youtube nie każdy potrafi włączyć, a poza tym na niektórych urządzeniach (tablety) są strasznie malutkie. Tutaj masz przykład jak to wygląda z innego filmu, który robiłem:

https://drive.google.com/open?id=0B6x59Q9rx60oVU45Y0R0b0FiN1U

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej