FORUM W DZIAŁANIU > CENTRUM EDUKACJI I OBYWATELSKICH INICJATYW SPOŁECZNYCH

Świadkowie Jehowy pod lupą Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

<< < (3/4) > >>

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: gedeon w 14 Marzec, 2016, 13:22 ---Centrum Edukacji i Obywatelskich Inicjatyw Społecznych zwróciło się z pismem do Sekretarza Stanu, Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania  o sprawdzenie czy stosowany ostracyzm w związku wyznaniowym "Świadkowie Jehowy w Polsce" jest zgodny z polskim prawem.

 Na wniosek Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Sekretarza Stanu, Pełnomocnika Rządu Do Spraw Równego Traktowania. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji rozpaczy zgodność działania związku wyznaniowego "Świadkowie Jehowy w Polsce" z obowiązującym prawem.



Miedzy innymi napisaliśmy:


Z Panem Ministrem Pełnomocnikiem Do Spraw Równego Traktowania, przeprowadziliśmy wiele rozmów telefonicznych, na wskutek których Pan Minister Pełnomocnik skierował odpowiednie zapytanie do organu rejestrującego związki i kościoły w Polsce.

W dniu 14 marca otrzymaliśmy pismo z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów o przekazaniu naszej sprawy do kompetencji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować.

--- Koniec cytatu ---
Jest napisane: "O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować"

Czyli dalszego rozwoju sprawy nie było, dobrze rozumem?

Poza kilkoma wpisami, sza?

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: WIDZĘ MROKI w 05 Kwiecień, 2019, 05:57 ---Jest napisane: "O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować"

Czyli dalszego rozwoju sprawy nie było, dobrze rozumem?

Poza kilkoma wpisami, sza?

--- Koniec cytatu ---

Tu podobnie, czyżby zasłona milczenia?

Jak w ogru? ;)

matowa:
Ja też czekam na informację!

Terebint:

--- Cytat: Sławka w 16 Marzec, 2016, 18:05 ---Może mojej córce pokazał by ktoś taki dokument. Kiedyś powiedziałam jej, że w Bułgarii transfuzja jest dozwolona to uznała, że to nie prawda bo to nie możliwe.

--- Koniec cytatu ---
Eeee... na serio tak jest? To by znaczyło, że naprawdę wiele mnie ominęło...  :o

WIDZĘ MROKI:

--- Cytat: Terebint w 05 Kwiecień, 2019, 20:01 ---Eeee... na serio tak jest? To by znaczyło, że naprawdę wiele mnie ominęło...  :o

--- Koniec cytatu ---

Tak, mam to gdzieś wydrukowane, znajdę, podeślę. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej