Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Koszty działalności Towarzystwo bierze na siebie  (Przeczytany 2247 razy)

Offline pabik

Koszty działalności Towarzystwo bierze na siebie
« dnia: 21 Luty, 2016, 17:27 »
Analizując organizację organizacji zastanawia mnie dlaczego wszelkie koszty Związek bierze na siebie.Czyżby była potrzeba generowania kosztów?
Jakiś biznesplan?
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline gedeon

Odp: Koszty działalności Towarzystwo bierze na siebie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty, 2016, 18:49 »
Analizując organizację organizacji zastanawia mnie dlaczego wszelkie koszty Związek bierze na siebie.Czyżby była potrzeba generowania kosztów?
Jakiś biznesplan?

Możesz to jakoś bardziej jaśniej przedstawić. ;D


Offline pabik

Odp: Koszty działalności Towarzystwo bierze na siebie
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Luty, 2016, 21:42 »
Np.taki internet.Z listu do zborów wynika ,że preferowani są tylko 2 operatorzy z którymi podpisano umowy.Wiec należy wybrać jednego z nich.F-ra na korporacje(koszt),płatność - zbór(koszt za free). Czyżby koszty potrzebne były na zrównoważenie przychodu 1 Mlld USD?
Forum pomaga.Forum radzi.Forum nigdy Cię nie zdradzi.
----------------------------------------------------
Zabierzcie ode mnie wszystkich przyjaciół.Z wrogami sam sobie poradzę.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Koszty działalności Towarzystwo bierze na siebie
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Luty, 2016, 22:02 »
Np.taki internet.Z listu do zborów wynika ,że preferowani są tylko 2 operatorzy z którymi podpisano umowy.Wiec należy wybrać jednego z nich.F-ra na korporacje(koszt),płatność - zbór(koszt za free). Czyżby koszty potrzebne były na zrównoważenie przychodu 1 Mlld USD?
Biuro Oddziału w Nadarzynie nie jest płatnikiem Vat-u. A podatek dochodowy to też nie wiadomo od czego płacić, jak oni sa zawsze na minusie ;)
http://olx.pl/oferta/pojemnik-na-smiecie-segregacja-odpadow-kontener-na-smieci-dzwon-CID628-IDczEpp.html#7264123366
« Ostatnia zmiana: 21 Luty, 2016, 22:14 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi