Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 4762 razy)

Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Marzec, 2016, 21:24 »
Jaśko i Skowron pewnie nie przyjdą. ;D ;D ;D

Jaśko..... Oglądałem go w necie (chyba M zamiescił) jak "wykład" czytał na zgromadzeniu. :):):)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline ExSJMario

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Marzec, 2016, 22:44 »
A Skowron w Sosnowcu siedzi od kilku lat oderwany od rzeczywistości, na Centrum Kongresowym pomaga.
Ale kto wie czy jeszcze jest skoro Centrum zamknięte??
Był w komitecie odwoławczym mojego przyjaciela. Kanalia w ogóle do słowa mu nie dał dojść jak chciał się bronić. A na koniec powiedział, że jakby jako wykluczony chciał na zebrania chodzić to musi przychodzić przed samym rozpoczęciem a zaraz po skończeniu wychodzić żeby braci nie prowokować.

"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Marzec, 2016, 06:05 »
A na koniec powiedział, że jakby jako wykluczony chciał na zebrania chodzić to musi przychodzić przed samym rozpoczęciem a zaraz po skończeniu wychodzić żeby braci nie prowokować.

Poważnie?!?  >:(
A jakby przyszedł wcześniej, albo po zebraniu został porozmawiać to co? Wywalili by go ochroniarze? :-\
To takie "otwarcie dla wszystkich" obiecują ŚJ zapraszając na salę?  >:(
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Online gerontas

Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Marzec, 2016, 07:11 »
To takie "otwarcie dla wszystkich" obiecują ŚJ zapraszając na salę?  >:(

Obiecanki, cacanki a głupiemu radość.

Jak już wejdziesz do zboru na dobre, zauważasz, że dobiega do ciebie jakiś smród ale jeszcze nie wiesz skąd.
Niektórzy do tego smrodu przyzwyczajają się a innym nawet pachnie. Tacy jak tu obecni, zlokalizowali go i chcą go usunąć ze swego życia,
ale trudno im to zrobić bo wszystko dookoła nim przesiąkło.


Offline Noc_spokojna

Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Marzec, 2016, 12:29 »
Fajnie się Was czyta i postanowiłem czasem swoje 3 grosze tutaj dodać.
Witajcie wyklęci bezbożnicy  ;D
Witaj Bracie. Tylko, że ja nie jestem bezbożnikiem  ;D ;D ;D.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Brat Kardyga

Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Marzec, 2016, 13:42 »
Aha zapomniałem napisać coś o sobie. No więc (zdania nie zaczyna się od tego, wiem:-) w "prawdzie" jestem od blisko 20 lat.
Obecnie jestem nieczynny od przeszło roku no i namolni starsi zaczęli mnie nachodzić w moim własnym domu.
Gatki typu; słyszałem bracie, że masz problemy. A ja na to, że żadnych problemów nie mam i nie wiem o co chodzi.
No wiesz chodzi nam o twoje problemy duchowe i wątpliwości ( Oooo i tu trafili w 10-kę). Na to ja mówię, że i owszem takowe wątpliwości posiadam
ale to nie są wątpliwości duchowe np. moje sumienie nie pozwala mi na oszukiwanie ludzi i wciskanie bajek o jakiejś inspekcji Jezusa w 1916-17r w Brooklinie.
Abo dlaczego towarzystwo ukrywa położenie i wygląd grobu Russela itd. Na to brat mi mówi no wiesz ty nie znasz Biblii i stąd te twoje wątpliwości i problemy.
Specjalista kurka wodna znalazł się od moich znajomości i problemów, no normalnie aż mną trzęsie do dzisiaj.
To tak pokrótce com chciał napisać. ;)


Offline Iza

Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Marzec, 2016, 14:50 »
 >:( trząść ma prawo, chyba większość z forumowiczów zna ten stan, gdy  włażą  buciorami " do chaty ci "pasterze " , duchowi lekarze od siedmiu boleści i wypowiadają sie o sprawach o których pojecia nie mają.
Oj, znamy, to znamy.
Trzymaj sie Bratku, powodzenia, a jak cie bedą bez Twojej zgody dalej nachodzić to wyślij skargę do Nadarzyna , ze ich podasz do prokuratury za nękanie psychiczne, co utrudnia Ci zachowanie zdrowia emocjonalnego  ;)
Oj, choc to chyba dobra rada nie jest, my tak zrobiliśmy i od razu komitet powołali  ;D ;D ;D
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2016, 14:52 wysłana przez Iza »
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline ExSJMario

Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Marzec, 2016, 22:48 »
Aha zapomniałem napisać coś o sobie. No więc (zdania nie zaczyna się od tego, wiem:-) w "prawdzie" jestem od blisko 20 lat.
Obecnie jestem nieczynny od przeszło roku no i namolni starsi zaczęli mnie nachodzić w moim własnym domu.
Gatki typu; słyszałem bracie, że masz problemy. A ja na to, że żadnych problemów nie mam i nie wiem o co chodzi.
No wiesz chodzi nam o twoje problemy duchowe i wątpliwości ( Oooo i tu trafili w 10-kę). Na to ja mówię, że i owszem takowe wątpliwości posiadam
ale to nie są wątpliwości duchowe np. moje sumienie nie pozwala mi na oszukiwanie ludzi i wciskanie bajek o jakiejś inspekcji Jezusa w 1916-17r w Brooklinie.
Abo dlaczego towarzystwo ukrywa położenie i wygląd grobu Russela itd. Na to brat mi mówi no wiesz ty nie znasz Biblii i stąd te twoje wątpliwości i problemy.
Specjalista kurka wodna znalazł się od moich znajomości i problemów, no normalnie aż mną trzęsie do dzisiaj.
To tak pokrótce com chciał napisać. ;)
Bracie Kardyga z doświadczenia powiem Ci przygotuj się na więcej.
Oni nie odpuszczą i będą ci składać co rusz wizyty. A to co im powiedziałeś to jest dla nich podstawa do powołania Komitetu Sądowniczego za odstępstwo.
Bądź dzielny ;)
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Marzec, 2016, 22:58 »
Ja tego nie rozumiem.

To tak jakby mój proboszcz chciał mi złożyć wizyte bo mnie w kosciele 10 lat nie widział. :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Nomadan

Odp: Witam
« Odpowiedź #24 dnia: 04 Marzec, 2016, 00:33 »
Wypada przywitac starego znajomego.Wiec tez Cie witam Witus!Pozwolilem sobie na poufalosc, choc wiem, ze orginalem nie jestes, a szkoda, bo Witka znam juz od 30 lat, choc ostatnio z powodu odleglosci o wiele rzadziej go widuje,niz jak mieszkal na Stadionie.Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale niektorzy wiedza co moge miec na mysli.Czuj sie dobrze, chocby tak jak ja.Pisz duzo, bo Ty sporo wiesz!Milego pobytu. Tu Cie nie wysla w teren jako "specjalnego". Dozywaj spokojnie  i pisz!



Offline alojzy pompka

Odp: Witam
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Marzec, 2016, 09:55 »
Witaj!