FORUM W DZIAŁANIU > GRUPY WSPARCIA

Szukam osób z Sosnowca

(1/2) > >>

Sebastiano:
Witam wszystkich bardzo serdecznie swierzo po rejestracji chcialem zapytac kogokolwiek o jakis zlot spotkanie ewentualnie znalezc jakies mile osoby z okolic Sosnowca i wokolo serdecznie tez zapraszam do wymiany mysli czy tez jesli ktos mialby jakies pytanie odnosnie mojej nowej osoby na tym forum to serdecznie zapraszam

Roszada:
Witaj!
Napisz coś o sobie to będziemy pytać i wymieniać myśli.
Co tam w Sosnowcu w Centrum ŚJ się dzieje?
Patrzysz tam, śledzisz. ;D

Sebastiano:
No hej ;-)witam oj o sobie no coz polecam filmik na you tobe Sebastiano Gitano gdyby ktos chcial pograc na gitarze w stylu flamenco na twardo lub na miekko a na centrum dawno nie bylem Ostatnie zgromadzenie na jakim bylem to na tym Katowickim w spodku

Roszada:
Napisałeś w innym wątku tak:

--- Cytuj ---No wlasnie chce kogos poznac wiec tak niesmialo prubuje sie otworzyc szczegulnie w swiecie w ktorym raczej wszyscy sie zamykaja tym bardziej mowie o spolecznosci "braterskiej"
--- Koniec cytatu ---

Nie wiem czy ktoś zechce nawiązać mailowy kontakt, gdyż błąd na błędzie w Twoim pisaniu. :(
Prócz tego, jak widzę, albo nie masz polskich znaków, albo tak piszesz jakby Ci się nie chciało. :-\
90% Twoich słów mam jako podkreślone na czerwono, bo z błędami. :-\

todd:
Ja nie mam polskich znaków ale posiłkuję się modułem wbudowanym w skrypt forum. Bardzo przydatna funkcja. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej