BYLI... OBECNI... > CICHE OWCE

Kanada: Starszy zboru razem z synem oskarżeni o molestowanie

(1/3) > >>

M:
http://www.cbc.ca/news/canada/newfoundland-labrador/abuse-allegations-jehovahs-witness-1.3401468


--- Cytuj ---Były starszy jest oskarżony o napaść seksualną i incydenty seksualnego wykorzystywania w latach od 2009 do 2012 w centralnej Nowofunlandii.

...

Ojciec domniejanej ofiary powiedział CBC News że jest to trudny okres dla jego rodziny.
Ojciec powiedział, że nadal jest związany ze Świadkami Jehowy i wypowiadał się w pobłażliwym tonie.
"Takie rzeczy się zdarzają. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Niezależnie od tego w jakiej jesteś religii, wszystko może się zdarzyć", powiedział.
--- Koniec cytatu ---

Jak można mieć tak wyprany mózg. No ja pier**le.

Dietrich:
Przecież na forach dla ŚJ na Fejsbuku ciągle się mówi o "rzekomej" pedofilii w Australii.  Nie mam pomysłu, co zrobić, żeby ludzie przejrzeli na oczy.

Nemo:
Żaden fanatyczny członek jakiejkolwiek religii nie pozwoli powiedzieć złego słowa na tą właśnie religię. Ślepota ludzi którym organizacja religijna pluje w twarz, a oni twierdzą że to deszcz pada jest przerażająca. Nie mieści mi się w głowie taka sytuacja. Albo ten ojciec jest zastraszony i wtedy jego postawa mogłaby mieć jakieś uzasadnienie, albo rzeczywiście twierdzi,że nic się nie stało, to gdzie są wtedy jego uczucia wyższe jakimi są np: miłość rodzica do dziecka?

Dietrich:

--- Cytat: Nemo w 14 Styczeń, 2016, 16:50 ---Żaden fanatyczny członek jakiejkolwiek religii nie pozwoli powiedzieć złego słowa na tą właśnie religię. Ślepota ludzi którym organizacja religijna pluje w twarz, a oni twierdzą że to deszcz pada jest przerażająca. Nie mieści mi się w głowie taka sytuacja. Albo ten ojciec jest zastraszony i wtedy jego postawa mogłaby mieć jakieś uzasadnienie, albo rzeczywiście twierdzi,że nic się nie stało, to gdzie są wtedy jego uczucia wyższe jakimi są np: miłość rodzica do dziecka?

--- Koniec cytatu ---

Jest to dla mnie szokujące. Podobnie jak wypowiedź, którą spotkałem w jednej z grup na FB: "Australia jest daleko". 

zaocznie wywalony:

--- Cytat: Nemo w 14 Styczeń, 2016, 16:50 ---Żaden fanatyczny członek jakiejkolwiek religii nie pozwoli powiedzieć złego słowa na tą właśnie religię. Ślepota ludzi którym organizacja religijna pluje w twarz, a oni twierdzą że to deszcz pada jest przerażająca. Nie mieści mi się w głowie taka sytuacja. Albo ten ojciec jest zastraszony i wtedy jego postawa mogłaby mieć jakieś uzasadnienie, albo rzeczywiście twierdzi,że nic się nie stało, to gdzie są wtedy jego uczucia wyższe jakimi są np: miłość rodzica do dziecka?

--- Koniec cytatu ---
Też byłem ŚJ, tak, zmanipulowanym i podporządkowanym - ale gdyby ktokolwiek (niezależnie od funkcji w organizacji) w jakikolwiek sposób zrobił krzywdę mojemu dziecku to pożałowałby mocno. Na 100% dla niego lepiej by było żeby uciekł daleko, naprawdę bardzo daleko nim wpadłby w moje ręce, a ci którzy próbowali by go bronić i chronić też dostaliby za swoje (sorki, cudze)
Wiem, według ŚJ jestem i byłem "nie lojany", ale moja lojalność kończy się tam gdzie dotyka dobro najbliższych

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej