NA DOBRY POCZĄTEK > KWESTIE TECHNICZNE

Notatki moderatorów w naszych postach

(1/2) > >>

Roszada:
Chciałem zwrócić uwagę na pewną kwestię.
Otóż czasem moderatorzy czy admini w naszych postach wpisują swoje uwagi.

Powinni mieć świadomość, że w dużym stopniu nie są one przez nas zauważane i czytane.
Dlaczego?
Otóż dlatego, że jak nikt pod moim postem nic nie napisze (tylko moderator w nim), to ja nie wracam do tego wątku.
Jeśli mój post z uwagą moderatora zostanie zasypany 5 czy 10 postami, to na Bóg miły ja też nie wracam tak daleko w tył, by zobaczyć czy ktoś mi coś napisał w moim poście.

Dlatego wpisywanie uwag, bez automatycznego powiadomienia zainteresowanego na PM mija się z celem.
Pewnie to kosztuje takie usprawnienie forum. :-\

Zdarzało mi się na innych forach, że po miesiącu czy dwóch przypadkowo widziałem uwagi do swego postu. Ja już dawno o nim zapomniałem a tam coś ktoś do mnie pisał. ;)

Nemo: Niestety pozbawiłeś mnie możliwości pisania uwag pod Twoimi postami, bo i tak pozostaną przez Ciebie niezauważone i nie mam innego wyjścia jak wpisywać moje uwagi w Twój post. :)
Ps. Zdublowałem moją wiadomość tutaj, aby mógł zauważyć ją autor wątku  :)

M:
Musisz mniej broić to wtedy nie będziesz miał tego problemu ;D.

A tak na serio to pomyślimy co z tym fantem zrobić.

Roszada:

--- Cytat: M w 08 Styczeń, 2016, 14:59 ---Musisz mniej broić to wtedy nie będziesz miał tego problemu ;D.

--- Koniec cytatu ---
Pewnie, że muszę mniej broić, ale muszę mieć też możliwość odczytania zadanej pokuty. :)
Bo inaczej czyściec w 1000 leciu. ;D

Nemo:

--- Cytat: Roszada w 08 Styczeń, 2016, 13:31 ---Otóż dlatego, że jak nikt pod moim postem nic nie napisze (tylko moderator w nim), to ja nie wracam do tego wątku.
Jeśli mój post z uwagą moderatora zostanie zasypany 5 czy 10 postami, to na Bóg miły ja też nie wracam tak daleko w tył, by zobaczyć czy ktoś mi coś napisał w moim poście.

--- Koniec cytatu ---

Niestety pozbawiłeś mnie możliwości pisania uwag pod Twoimi postami, bo i tak pozostaną przez Ciebie niezauważone i nie mam innego wyjścia jak wpisywać moje uwagi w Twój post.  :)

Roszada:

--- Cytat: Nemo w 08 Styczeń, 2016, 23:06 ---Niestety pozbawiłeś mnie możliwości pisania uwag pod Twoimi postami, bo i tak pozostaną przez Ciebie niezauważone i nie mam innego wyjścia jak wpisywać moje uwagi w Twój post.  :)

--- Koniec cytatu ---
Mylisz się, nie widzę Twoich postów, jak chcę, ale uwagi Twoje zamieszczone w moich postach widzę. Nie mam na to wpływu. :-\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej