NA DOBRY POCZĄTEK > INFORMACJE PROSTO Z "KANAŁU ŁĄCZNOŚCI"

Wyższe wykształcenie

<< < (45/46) > >>

nabal:

--- Cytat: julia7 w 27 Kwiecień, 2019, 15:57 ---(…) Praktyczne rzeczy to ma umieć rzemieślnik, mechanik, a nie magister inżynier. Ten ma wiedzieć dlaczego, po co i jak coś znormalizować, zmienić, w którą stronę iść, czyli gdzie. (…)
--- Koniec cytatu ---

Nie zgadzam się. Dobry artysta musi być przede wszystkim dobrym rzemieślnikiem. Magister inżynier powinien znać swój zawodowy świat od kuchni, a nawet od spiżarni. Najlepsi specjaliści po Politechnice to ci, którzy mieli za sobą Szkołę Zawodową wraz z praktykami w zakładzie produkcyjnym, potem technikum, a następnie uczelnie wyższą. Taki artysta, a jednocześnie zaprawiony rzemieślnik łatwo dogada się z pracownikami niższego szczebla i szybko zaskarbi sobie ich uznanie, i dopiero wtedy - jako ekspert - wyznaczy im kierunek gdzie należy iść.

Adam_73:

--- Cytat: nabal w 02 Maj, 2019, 20:11 ---Nie zgadzam się. Dobry artysta musi być przede wszystkim dobrym rzemieślnikiem. Magister inżynier powinien znać swój zawodowy świat od kuchni, a nawet od spiżarni. Najlepsi specjaliści po Politechnice to ci, którzy mieli za sobą Szkołę Zawodową wraz z praktykami w zakładzie produkcyjnym, potem technikum, a następnie uczelnie wyższą. Taki artysta, a jednocześnie zaprawiony rzemieślnik łatwo dogada się z pracownikami niższego szczebla i szybko zaskarbi sobie ich uznanie, i dopiero wtedy - jako ekspert - wyznaczy im kierunek gdzie należy iść.

--- Koniec cytatu ---

Panie, ale gdzie takich, ze swieca szukac, tacy szpece juz sa zagranica... niestety

ewa11:

--- Cytat: LILY w 30 Kwiecień, 2019, 14:11 ---Zgadzam sie z Tobą. Inteligencja nie ma nic do tego, że ktoś wchodzi do sekty. Psychomanipulacja moze oddziaływac na kazdego bez względu na wykształcenie.

--- Koniec cytatu ---
Jasne, że tak, że nawet z wyższym wykształceniem można wejść do sekty. Coś jednak musi być na rzeczy z tym wykształceniem, skoro WTS tak się go boi.

Ruda woda:
ja skończyłam studia. potem po kolei kilka podyplomówek
nigdy nie czułam się lepsza od innych pod żadnym względem

betonem byłam długo, wybudziłam się pod wpływem innych okoliczności
z tym, że jak wiecie ja w org od urodzenia

czy w życiu łatwiej? raczej tak. łatwiej o pracę

Storczyk:
W czasie kiedy ja konczylam podstawówkę ,wszyscy w zboże ,ktorych znałam szli do zawodowek ,krawcowe,fryzjerki,kucharki,handlowka(dostalam w kość jak trza bylo szrobrem dechy szorować caly dzień albo skrzynki po mięsie.I te kartki na mięso  i cukier za komuny☺) Nikt do liceum.Armagedon za plecami ,jak Jezus fach i aby przeżyć z pracy rąk . Poźniej poszłam do średniej szkoły jak mi troche w życiu sie ustabilizowalo.Teraz ucze sie dalej ,aby wypełnić czas i uwolnic sie od natarczywch myśli o sekcie. Zaraz kończę administrację i juz mam w planach nowy kierunek☺

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej