Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 15-latka: "Nie uciekłam z domu. Po prostu wybrałam religię zamiast rodziców"  (Przeczytany 8411 razy)

Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
  Chyba od zawsze  byłam @. :D

Ja tam lubiłam i lubię dekolty, ale bez przesady. Gdy się czepiali że za duże, albo że bluzka zbyt się opina zawsze winę zrzucałam na Jehowę.
Po co mnie obdarzył i teraz mam problemy? Jeden mądrala mi powiedział, że to pewnie dla mnie próba jaką drogę wybiorę. Hmm pomyślałam i pytam gościa...myślisz że mam wybierać, zakon cz striptiz? A się zbuldoczył. :D :D

Jak ja cię lubię, nadajemy chyba na tych samych falach.

Chyba problem z ubiorem u kogoś widzą ci, którym "czegoś" brakuje w domu  ;D
Jak ma "płaską" żonę, to się wgapia w biusty innych kobiet  ;D A żeby usprawiedliwić to, tłumaczy to troską o morale  :-\

Akurat bart, który najbardziej się mnie czepiał to stary kawaler, więc na pewno mu czegoś w domu brakuje.

Na takie bolączki i dolegliwości wynaleziono specjalne lekarstwo: ;)

Oj, żeby tylko wiedzieli o jego istnieniu. Albo to ja powinnam wiedzieć wcześniej i jakby się czepiali podać im to cudowne lekarstwo, w torebce zawsze by się miejsce znalazło.

Za moje ironie co do wts, chyba dostanę niezłą karę, ponoć karma wraca.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Jak bym swoją żonę widział i słyszał  ;D

Jak ja cię lubię, nadajemy chyba na tych samych falach.




 Wychodzi na to że mamy jakiś wspólny mianownik. :D

Nigdy nie byłam chamska ani wulgarna, ale za to potrafiłam dopiec do żywego. Kiedyś na innym forum jakiś pan napisał o mnie że zadaję ciosy w białych rękawiczkach i się wycofuję, patrząc z ukrycia jak się ofiara wykrwawia.
Jestem ciekawa co z nim teraz? To był świadek, ale taki z dystansem do swojej religii. Widział plusy i widział też minusy.

A może komuś z Was mówi coś nick Noeneo? :P
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2016, 08:09 wysłana przez Tazła »
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)

 Wychodzi na to że mamy jakiś wspólny mianownik. :D

Nigdy nie byłam chamska ani wulgarna, ale za to potrafiłam dopiec do żywego. Kiedyś na innym forum jakiś pan napisał o mnie że zadaję ciosy w białych rękawiczkach i się wycofuję, patrząc z ukrycia jak się ofiara wykrwawia.
Jestem ciekawa co z nim teraz? To był świadek, ale taki z dystansem do swojej religii. Widział plusy i widział też minusy.

A może komuś z Was mówi coś nick Noeneo? :P

Nick chyba kojarzę z innego forum, ale nie osobę.

Od zawsze mam alergię na chamstwo i kłótnie, tych ostatnich to nawet się boję (nie pytać). Zanim komuś coś odpowiedziałam musiała mi ten ktoś mocno zaleźć za skórę, albo powiedzieć w prostacki sposób.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Szyszoonia


 Wychodzi na to że mamy jakiś wspólny mianownik. :D

Nigdy nie byłam chamska ani wulgarna, ale za to potrafiłam dopiec do żywego. Kiedyś na innym forum jakiś pan napisał o mnie że zadaję ciosy w białych rękawiczkach i się wycofuję, patrząc z ukrycia jak się ofiara wykrwawia.
Jestem ciekawa co z nim teraz? To był świadek, ale taki z dystansem do swojej religii. Widział plusy i widział też minusy.


Ja bardzo przepraszam, ze wstawiam obrazek z przeklenstwem, ale mysle ze jest to kwintesencja tematu.... I zdecydowanie wole osoby, ktore mowia wprost co mysla, niz owijaja w bawelne.... A ze w bialych rekawiczkach? To tylko swiadczy o inteligencji... Bo sztuka jest bez wulgaryzmow, przeklenstw i krzykow powiedziec komus prawde tak, ze w piety pojdzie...
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec, 2016, 17:29 wysłana przez Szyszoonia »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Nick chyba kojarzę z innego forum, ale nie osobę.

Od zawsze mam alergię na chamstwo i kłótnie, tych ostatnich to nawet się boję (nie pytać). Zanim komuś coś odpowiedziałam musiała mi ten ktoś mocno zaleźć za skórę, albo powiedzieć w prostacki sposób.

  Jestem ciekawa czy odszedł, czy nadal jest świadkiem.


Ja bardzo przepraszam, ze wstawiam obrazek z przeklenstwem, ale mysle ze jest to kwintesencja tematu.... I zdecydowanie wole osoby, ktore mowia wprost co mysla, niz owijaja w bawelne.... A ze w bialych rekawiczkach? To tylko swiadczy o inteligencji... Bo sztuka jest bez wulgaryzmow, przeklenstw i krzykow powiedziec komus prawde tak, ze w piety pojdzie...

Dokładnie, to jakby wbijać szpilki pod paznokcie. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Czuwający

Od zawsze mam alergię na chamstwo i kłótnie, tych ostatnich to nawet się boję (nie pytać). Zanim komuś coś odpowiedziałam musiała mi ten ktoś mocno zaleźć za skórę, albo powiedzieć w prostacki sposób.

Bo chamstwu trzeba przeciwstawiać sie siłom i godnościom  osobistom  ;D ;D ;D

Nemo: Poprawiłem format  :)
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec, 2016, 09:20 wysłana przez Nemo »