BIBLIOTEKA > KANAŁ PRAWDA O PRAWDZIE

Sj finance

<< < (30/31) > >>

Tadeusz:
Sabekk - czy i ja doczekam się odpowiedzi?

NiepokornaHadra:

--- Cytat: Tadeusz w 10 Sierpień, 2016, 07:14 ---Sabekk - czy i ja doczekam się odpowiedzi?

--- Koniec cytatu ---

Śmieszku, widziałeś latające jednorożce?
10 strona wątku, odpowiedzi tasiemce nie na temat.

sabekk:

--- Cytat: Tadeusz w 10 Sierpień, 2016, 07:14 ---Sabekk - czy i ja doczekam się odpowiedzi?

--- Koniec cytatu ---

Owszem, jednak fizycznie nie jestem w stanie na bieżąco odpowiadać. "Proszę czekać, będzie rozmowa..."


---//---



--- Cytat: NiepokornaHadra w 08 Sierpień, 2016, 08:55 ---

--- Cytat: sabekk w 08 Sierpień, 2016, 01:45 ---Nie spotkałem się jeszcze w tym temacie z kimś, kto by się ze mną zgadzał (zajął moje stanowisko), i nawet nie o to tu chodzi. Poglądy niech się spierają. Jestem za. Jeśli jednak ktoś uważa, że jeżdżącą sobie po godności innych formą wzbudzi u mnie sympatię...  Od tej pory walę ignory permanentne korzystając z takiej funkcji forum. Chcesz ze mną porozmawiać? Traktuj mnie jak partnera. Chcesz sobie moim kosztem nabić laików? Bywaj zdrów i żałuj gdy kiedykolwiek czytając moja wypowiedź bardzo będziesz chciał, abym ustosunkował się do togo, co o niej myślisz. Po prostu... od tej pory permanentne.

--- Koniec cytatu ---

To chyba oczywiste że nie zawsze trzeba się z kimś zgadzać.
"niech argumenty się ścierają" dlaczego czytając ten wątek tego nie widzę, nie dlatego że jestem ślepa.
Każdy tutaj jak 'partnera' do rozmowy, jak dorosłą osobę, usilnie się starasz żeby nie traktować Cię jak osoby dorosłej.
Dalej czekamy na odpowiedź do pytania, które zadał  M.

--- Koniec cytatu ---

Skoro to takie oczywiste, to po co było tyle hejtu w moja stronę?





--- Cytat: NiepokornaHadra w 10 Sierpień, 2016, 07:58 ---Śmieszku, widziałeś latające jednorożce?
10 strona wątku, odpowiedzi tasiemce nie na temat.

--- Koniec cytatu ---

Jak powyżej, permanentnie. Żegnamy merytoryczną "inaczej", co można zobaczyć od samego początku dyskusji.



Czyli na razie wstępnie mamy Abba, Baran, accurate, niewierzacy... i każdy następny, kto regulamin będzie miał w głębokim poważaniu.

Od teraz permanentnie: NiepokornaHadra...

Nemo: Jak tak dalej będziesz wykluczał z dyskusji kolejne osoby, to za tydzień nie będziesz miał z kim rozmawiać.  ;D Proponuję Ci trochę dystansu. 

Baran:

--- Cytat: sabekk w 10 Sierpień, 2016, 10:42 ---
Czyli na razie wstępnie mamy Abba, Baran, accurate, niewierzacy... i każdy następny, kto regulamin będzie miał w głębokim poważaniu.

Od teraz permanentnie: NiepokornaHadra...

--- Koniec cytatu ---

Zostaliśmy wykluczeni :'( :'( :'( :'( :'(

W tym wątku już się inaczej nie da ;)


Tadeusz:

--- Cytat: sabekk w 10 Sierpień, 2016, 10:42 ---Owszem, jednak fizycznie nie jestem w stanie na bieżąco odpowiadać. "Proszę czekać, będzie rozmowa..."


---//---


To chyba oczywiste że nie zawsze trzeba się z kimś zgadzać.
"niech argumenty się ścierają" dlaczego czytając ten wątek tego nie widzę, nie dlatego że jestem ślepa.
Każdy tutaj jak 'partnera' do rozmowy, jak dorosłą osobę, usilnie się starasz żeby nie traktować Cię jak osoby dorosłej.
Dalej czekamy na odpowiedź do pytania, które zadał  M.


Skoro to takie oczywiste, to po co było tyle hejtu w moja stronę?




Jak powyżej, permanentnie. Żegnamy merytoryczną "inaczej", co można zobaczyć od samego początku dyskusji.



Czyli na razie wstępnie mamy Abba, Baran, accurate, niewierzacy... i każdy następny, kto regulamin będzie miał w głębokim poważaniu.

Od teraz permanentnie: NiepokornaHadra...

--- Koniec cytatu ---

Sabekk - I ponownie mnóstwo energii i miejsca w poście poświęciłeś "wykluczaniu" i wypowiedziom ad personam.  :-\ Tak dużo, że na merytoryczną odpowiedź dla mnie go zabrakło...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej