Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.  (Przeczytany 19315 razy)

Offline gedeon

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwiecień, 2015, 20:59 »
To super, czekamy. ;D


Mario

  • Gość


Offline gedeon

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 07:14 »
Dziękujemy Mario za nagranie z przyjemnością je wysłucham.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 07:21 »
No tak, w końcu było o Tobie Gedeon :) :) :) ;D ;D ;D
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline gedeon

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:18 »
 Wysłuchałem całego wykładu i powiem Wam, gdybym był po tamtej stronie, to obwieszczenie "czasu końca" wzbudza poczucie strachu, wręcz paraliżuje. Zatem użyto potężnej psychomanipulacji w sterowaniu masami. Człowiek ze strachu zrobi wszystko.


Offline Roszada

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:25 »
Ale duża część ŚJ już się przyzwyczaiła do tego budzika armagedonowego. ;)

Już dawno temu pisano:

„Nadzorca, o którym mowa, nie powiadomi nas naprzód o dniu i godzinie wybuchu Armagedonu, żebyśmy mogli niejako nastawić sobie budzik, aby się ocknąć jak najkrócej przed jego przybyciem, a potem stworzyć pozory, jakobyśmy przez cały czas byli czujni, przebudzeni i pilnie zajęci obowiązkami przydzielonego nam stanowiska służby. W rzeczy samej boski alarm rozbrzmiewa teraz, a nie dopiero tuż przed Armagedonem” (Strażnica Nr 3, 1959 s. 13);


Offline Janosik

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:30 »
Ja wysłuchałem i już na początku śmiech mnie wzbiera. Jak można mówić ze wysłuchanie pieśni przez orkiestrę to pokarm kory przgotowal niewolnik wierny na czas słuszny. Czyli już nastawianie i przygotowywanie mas na zmianę i wprowadzenie nowego śpiewnika. No bo niby jest to ten właściwy pokarm na czas słuszny.Czyli kiedy był ten czas niesłuszny? No i słuchacze mieli problem czy na początku klaskać czy nie bo nastala chwila niezdecydowania.
 :)
PS:
A nie wiem czy jest dział o nowych zmianach w śpiewnikach Świadków Jehowy. No bo jeśli sie nie mylę to już 3 śpiewniki byli wydane. Moze Roszada napisał i opracował ten temat , ale na tym forum go nie znalazłem.
Jestem homofobem.


Offline Roszada

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:34 »
[quote author=Janosik link=topic=217.msg1504#msg1504 date=1429518629
A nie wiem czy jest dział o nowych zmianach w śpiewnikach Świadków Jehowy. No bo jeśli sie nie mylę to już 3 śpiewniki byli wydane. Moze Roszada napisał i opracował ten temat , ale na tym forum go nie znalazłem.
[/quote]

Są wątki o śpiewnikach w Nowych światłach, 2009 i 2014.


Offline Janosik

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:35 »
Ale duża część ŚJ już się przyzwyczaiła do tego budzika armagedonowego. ;)

 W rzeczy samej boski alarm rozbrzmiewa teraz, a nie dopiero tuż przed Armagedonem” (Strażnica Nr 3, 1959 s. 13);
Tym alarmem to pewnie ich pieśni są bo nadzorca kazał im słuchać z respektem. Czyżby CK dostrzegło bunt w wewnątrz i brak respektu?
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:36 »
Są wątki o śpiewnikach w Nowych światłach, 2009 i 2014.
Roszada a mógłbyś podać link?
Jestem homofobem.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:38 »
CK dostrzegło ogromne zagrożenie w wykształconych ludziach :) Myslących samodzielnie i umiejących po analizie zadac pytanie na które ck nie chce odpowiadać :)
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline Roszada

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:49 »
Są wątki o śpiewnikach w Nowych światłach, 2009 i 2014.
Roszada a mógłbyś podać link?

Nie mógłbym bo jest to tak przejrzyste, przy każdym nowym świetle jest data, którą podałem. Natrudziłem się, a tu jeszcze mam być usługowym biurem. :-\


Offline Janosik

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 10:50 »
Od 30 minuta przemówienia nadzorca mówi ze jest 13 przedstawicieli terenowych. A ja mam pytanie cz kto wie czym jest pełno czasowa służba budowlana? Jest nadzorca tej pierwszej brygady Jakub Słowik . Czyżby już CK wprowadzało system jaki jest w Armii Zbawienia?
To już teraz buduje się dla Jehowy a nie braci i sióstr.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień, 2015, 10:55 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 11:03 »
Ciekawe dlaczego jest tak wiele osób tam zaślepionych? Jakub Słowik mówi ze buduje sale dla Jehowy i poświecą swoje siły dla Jehowy, natomiast przyjezdny nadzorca z Bruklinu USA bez ogłady mu mówi "dziękujemy ci bracie za to co dla nas robisz". 34 minuta.
Jestem homofobem.


Offline Ariana

Odp: 2015 r Nadzorca strefy w Polsce.
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Kwiecień, 2015, 16:09 »
Włączenie pieśni na samym początku też ma swoje znaczenie.
Doniosły nastrój...skupienie myśli...

Pamiętam jak na kongresach letnich odbierałam pieśni przed rozpoczęciem...
Pojawiały się emocje. I wiele starszych sióstr wokół mnie dosłownie płakało. Bo to takie piękne pieśni były...i można je tak swobodnie śpiewać na stadionie.