FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

Akcje ulotkowe w Wielkopolsce !!!

(1/5) > >>

mariusz nowak:
30 listopad - Akcja Poznań !!!

Drodzy forumowicze.
Chcielibyśmy poinformować Was, że już w poniedziałek w Poznaniu rusza ciekawa akcja ulotkowa !!!!! Zamierzamy ustalić stojaki Świadków Jehowy i w tych punktach pytać się o zdanie przechodniów , jaki mają stosunek do Świadków Jehowy. Oraz do widoku takich stojaków czy ich działalności ewangelizacyjnych. Głównym celem naszego działania będzie dostarczenie ludziom "ulotki forumowej" oraz przekazanie ich odbiorcom, że kościół Świadków Jehowy  posługuje się ostracyzmem i manipulacją.




Ze swojej strony mam nadzieję, że będzie to początek cyklicznych działań w Poznaniu. Zapraszamy Was do wspólnej kooperatywy w innych miastach. Na forum zamieszczono już sprawozdania z kilku akcji ulotkowych Gedeona.  Czas na powiększenia tego grona. I zebrania dalszych doświadczeń.
 
W Poznaniu chęć do wspólnych działań ulotkowych wyraziło jak dotąd 8 osób.


Będziemy Was informować o przebiegu akcji. Zamieścimy zdjęcia. Może ktoś ze Świadków Jehowy uśmiechnie się wspólnie razem z Nami do aparatu. Mamy nadzieję, że miło Was zaskoczymy pod niejednymi względami.


Pamiętajcie .  Start 30 listopada - działamy w Poznaniu !!!!


(  Jak macie jakieś sugestie, napiszcie jak najszybciej )

gedeon:
Jak do tej pory Poznań nie został zdobyty.....
Mysle że tą akcją pokażemy że istniejemy w Poznaniu.
Ulotek mamy dostatek, więc zapraszamy do udziału.

Przebudzony:
Do tej pory widziałem ich głównie w okolicach Dworca Głównego i Ronda Śródka. Jakie jeszcze miejsca preferują ze stojakami ? Na Ratajach też obozują ?

mariusz nowak:

--- Cytat: gedeon w 25 Listopad, 2015, 16:15 ---Jak do tej pory Poznań nie został zdobyty.....
Mysle że tą akcją pokażemy że istniejemy w Poznaniu.
Ulotek mamy dostatek, więc zapraszamy do udziału.

--- Koniec cytatu ---



Dziękuję Gedeonie za wsparcie. Ruszamy pod Twoim przewodnictwem .  Wprawdzie nie ma nas 300- tu ( Sędz. 7 r. ) ale od czegoś trzeba zacząć !!!

gedeon:

--- Cytat: Przebudzony w 25 Listopad, 2015, 16:18 ---Do tej pory widziałem ich głównie w okolicach Dworca Głównego i Ronda Śródka. Jakie jeszcze miejsca preferują ze stojakami ? Na Ratajach też obozują ?

--- Koniec cytatu ---

To dołącz do Nas...... ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej