OGŁOSZENIA oddam, przyjmę, wymienię literaturę > SZUKAM, ODDAM, ZAMIENIĘ

Listy do Starszych

<< < (6/6)

M:
Ile kosztuje to forum to Ci nie powiem bo nie wiem, Gedeona pytaj ;). Natomiast mój serwer na którym stoi czat a w przyszłości stanie archiwum WTS kosztuje 20 euro miesięcznie. Przy czym to już jest serwer z wyższej półki, taki na to forum byłby z 4x tańszy.


--- Cytat: Roszada w 03 Grudzień, 2015, 19:20 ---I właśnie w tym problem.
Póki pieniądze dawali właścicielowi, to strona była, jak przestali dawać to zrezygnował między innymi z tego powodu.
--- Koniec cytatu ---

Jeśli jest ruch, to i pieniądze się znajdą. Jeśli pieniędzy nie było to znaczy, że nie było ruchu. A jak nie było ruchu, to koszt utrzymania takiej strony wyniósłby w granicach 200-300 zł rocznie. To naprawdę niewielkie pieniądze jakie trzeba zapłacić w zamian za utrzymanie strony w Internecie.

tomek_s:

--- Cytat: M w 03 Grudzień, 2015, 21:34 ---Natomiast mój serwer na którym stoi czat a w przyszłości stanie archiwum WTS kosztuje 20 euro miesięcznie. Przy czym to już jest serwer z wyższej półki, taki na to forum byłby z 4x tańszy.

--- Koniec cytatu ---

To zobacz drogi kolego M ilu ludziom pomogłeś.... za 20 euro.

A chłopaki z Ameryki inwestują, kombinują, cuda na kiju odstawiają ..... a przyrostu jak nima tak nima :)

Nemo:

--- Cytat: M w 03 Grudzień, 2015, 18:49 ---Przede wszystkim utrzymanie takiej strony to stosunkowo niewielkie koszty bo ruch jest stosunkowo niewielki. Jeśli nagle ruch zrobiłby się na tyle wielki, że utrzymanie strony stałoby się zbyt dużym ciężarem dla jednej osoby to nie widzę problemu dać możliwość składania "datków" na pokrycie kosztów serwera, jak to robi wiele serwisów.

--- Koniec cytatu ---
Popieram :)

--- Cytat: Roszada w 03 Grudzień, 2015, 19:20 ---Jak Piotr zakładał stronę to ja powiedziałem otwarcie:
jeśli stać Cię na samodzielne jej utrzymanie to popieram, ale jeśli będziesz słał maile jak inni o pieniądze, to nie popieram.

--- Koniec cytatu ---
Jeżeli czerpię informacje z tego forum i z tych informacji mam zysk ( tylko emocjonalny i psychiczny, ale wielokrotnie bardziej cenny niż finansowy), to jeżeli dostałbym maila, czy tel. z prośbą o wsparcie finansowe, to nie wahałbym się nawet sekundę, tylko poprosiłbym od razu o nr konta. Dlaczego jeden ma płacić, a wszyscy korzystają. Czy to jest sprawiedliwe?

Roszada:

--- Cytat: Nemo w 03 Grudzień, 2015, 23:43 ---Dlaczego jeden ma płacić, a wszyscy korzystają. Czy to jest sprawiedliwe?

--- Koniec cytatu ---
A dlaczego jeden ma pisać, a inni korzystają?

To nie jest tak jak się myśli.
Jak ktoś jest pasjonatem, to powinien myśleć o sobie i swojej kasie, a nie o cudzej.
Nie można zakładać czegoś zakładając że "oni" będą płacić, skoro zaglądają na stronę.
No to najlepiej od razu założyć płatną i niech płacą ci co chcą korzystać.

Tusia:

--- Cytat: Nemo w 03 Grudzień, 2015, 23:43 ---Popieram :)Jeżeli czerpię informacje z tego forum i z tych informacji mam zysk ( tylko emocjonalny i psychiczny, ale wielokrotnie bardziej cenny niż finansowy), to jeżeli dostałbym maila, czy tel. z prośbą o wsparcie finansowe, to nie wahałbym się nawet sekundę, tylko poprosiłbym od razu o nr konta. Dlaczego jeden ma płacić, a wszyscy korzystają. Czy to jest sprawiedliwe?

--- Koniec cytatu ---

"Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się i nie kradną." (Mt 6, 20)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej