NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

KAZ - Żegnam się z Forum Świadkowie Jehowy w Polsce

(1/3) > >>

KAZ:
Witam

Chciałem się z Wami pożegnać o ile ten post czy temat nie zostanie także usunięty. Miło było ale nie mogę się pogodzić z usuwaniem postów jakie piszę na tym forum przez osobę Gedeona. Ostatni mój post usunięto z uwagi na to, iż poruszał kwestie ciężaru dla posła jakim jest przeszłość wynikająca z bycia Świadkiem Jehowy. Nie było w nim niczego zdrożnego, obraźliwego czy szkalującego. Zadałem pytanie na które mało że nie otrzymałem odpowiedzi (jaką powinienem otrzymać przynajmniej od osoby jakiej to dotyczyło), to jeszcze wywalono mój post do kosza jak dowiedziałem się z wyciśniętej informacji na PW. Nie powiadomiono mnie także, że post został usunięty prawdopodobnie licząc na nie zauważenie tego faktu.

http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2015.0;topicseen

W takim wypadku biorąc pod rozwagę okoliczności oraz pomówienia na forum o sianie defetyzmu z tego powodu, ku zadowolenie pewnie też części użytkowników zdecydowałem nie udzielać się więcej w tej inicjatywie. Jest wiele innych inicjatyw gdzie można się zaangażować niosąc pomoc obecnym i byłym SJ.

Nie zgadzam się bowiem na wywalanie moich postów na podstawie oceny moderacji co podważa nieznany nikomu plan w polityce a co tego nie robi. Dalsza dyskusja dotycząca  ingerencji w skład moich wypowiedzi jest wiec bezprzedmiotowa. Jestem wolnym człowiekiem więc będę pisał co chcę i jak chcę nie tolerując zniewalania wolności moich wypowiedzi pod kontem decyzji innych, które licują lub nie z czyjąś prywatą forumową ukrywającą się za dyplomacją.


Pozdrawiam Wszystkich Szczerych
KAZ

Tadeusz:
Szkoda KAZ. Cenię Twoje wypowiedzi, chociaż wielokrotnie się nie zgadzałem z Twoimi poglądami i nieraz drażniła mnie ich forma. Ale jak zauważyłeś, każdy jest wolny, więc...wolno mi było ich nie czytać ;)
Życzę życiowych sukcesów, także w realizacji się na innych płaszczyznach. I pozdrawiam serdecznie...

Roszada:
Ileż to moich postów zniknęło i nie mam pretensji. :)
Ale żeby z powodu jednego posta odchodzić? ;)

Nawet dobrze, że moje niektóre posty zniknęły. ;)

Kaz ma bratnie forum do wyboru. Tam większa tolerancja. ;D
Ja z powodu tej tolerancji stamtąd uciekłem ostatnio. :-\

malarek:
A tego to jeszcze nie widziałem. KAZ - zostawiasz malarka samego? No jak możesz...
UVA mać!
KAZ - daj na klatę! Będziesz przejmował się tam jakimś jednym postem. Przecie mi ino gadali już... Namażesz 100 innych
KAZ

Randori:

--- Cytat: Tadeusz w 28 Październik, 2015, 12:47 ---Ale jak zauważyłeś, każdy jest wolny, więc...wolno mi było ich nie czytać ;)

--- Koniec cytatu ---

Powodzenia KAZ! Dzięki Tobie i Twojej aktywności na tym forum dużo się o sobie dowiedziałem:) Mam nadzieję, że nadal będziesz czerpał satysfakcję niosąc pokrzepienie i pomoc innym.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej