WSZYSTKO INNE > NAPISZ my znajdziemy odpowiedni dział

Lista absurdów Bruklińskich

(1/14) > >>

malarek:
Ciekawe co z tego wyjdzie. Oczywiście serdecznie zapraszam do debaty.
Chciał bym aby wątek był zbiorem absurdów jakie Bruklin sam wymyślił i tego się trzyma.
Absurdów które trzymają przy życiu korporację a także wszelkich innych "działań" pomocnych w utrzymaniu ŚJ przy życiu.
Znacie coś ciekawego co można było by nazwać absurdem?
 ;D

Estrella Despierta:
Proponuję pisać tu wszystko co uważamy za fałsz, obłudę, krzywdzenie ludzi, i wszystko co nam się nie podoba, a przez co ktoś może się obudzić, np.:
1. Pedofilia
2. Bogactwo Ciała Kierowniczego: roleksy, sygnety, drogie garnitury....
3. Legalizm starszych
4. ....
I prosimy nie powtarzać się. Chyba że chcemy coś dodać od siebie to zacząć od nr-u porządkowego i dopiero pisać.

malarek:
Dokładnie o taki schemat mi chodziło zatem zawsze każdy kto coś dopisze, to umieszcza aktualną listę dodając swoje grymasy, np. jak teraz ja.

1. Pedofilia
2. Bogactwo Ciała Kierowniczego: roleksy, sygnety, drogie garnitury....
3. Legalizm starszych
4. Siłowe przymuszanie do studium
5. Złe traktowanie ludzi którzy nie mają czasu na głoszenie po domach
6. Złe traktowanie ludzi którzy nie mają czasu na wystawanie na ulicach (z broszurkami)
7. odczytywanie pisma z mównicy w wyrywaniem słów z kontekstu
8. zbyt duża inwigilacja w życie prywatne zborowicza
9.
10....

M: Od tego momentu, żeby nie robić zamieszania i duplikowania usunąłem "pośrednie" wersje listy, dzięki temu wystarczy, że przeczyta się najnowszy post i już wiadomo o co chodzi :).

Estrella Despierta:
Malarek, twoje od 4-8 zawiera się w 3 ;) nie bądź taki szczegółowy bo nam serwera zabraknie ;)

malarek:
Chodzi o murowaną łopatologię. Nie ukrywajmy ale większość ludzi musi zerknąć w wikipedię by rozszyfrować znaczenie słowa legalizm.
To jest taki sam przykład jak ze słowem "parafianin".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej