NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Apel do Nadarzyna

<< < (8/8)

Estrella Despierta:

--- Cytat: malarek w 28 Październik, 2015, 07:54 ---Wątpię by nie grzeszyli ciekawością. Przeczytać przeczytają ale czy poślą list do kosza, hm? Wątpię!
W wersji papierowej wyraźnie zaznaczyłem że pisze w imieniu zainteresowanych i piszę jako jednostka, sam! W przypadku braku reakcji ze strony Nadarzyna pismo "prawdy" dotrze do wszystkich zainteresowanych w 5 zborach a znam baaaardzo dużo ludzi.
Wtedy już nie jednostka będzie się zastanawiać nad ich poczynaniami lecz grono składające się z minimum 50 osób.
I stanie się to nawet gdybym miał tydzień łazić od chałupy do chałupy i wrzucać listy.
Dużo nie chcę! Chcę tylko zebrania starszych w kilku salach i ogłoszenia by dali ludziom więcej luzu.
Czy to aż tyle?

--- Koniec cytatu ---

Jesteś jeszcze na wczesnym etapie odstępczym. A nazywa się on "naiwność" ;).
Jeśli tak zrobisz, to powiem Ci jak będzie: starsi się zbiorą - owszem - ale tylko po to, żeby się naradzić jak mają się Ciebie pozbyć. Potem rozpowiedzą wszystkim, że jesteś chory psychicznie/osłabłeś duchowo/mącisz pokój w zborze/okazałeś się kozą/itp, itd,.

malarek:
Dlatego działam anonimowo bo już słyszałem o podobnych historiach. Zawsze odstępujący jest:
- psychicznie chory
- pijak
- kuvi się na prawo i lewo
- złodziej
- ćpun

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej